Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A falra tudnák mászni mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A falra tudnák mászni mikor bámulnak, kifejezetten mikor azért áll meg egy pasi a zebránál, hogy azt nézze hogy megyek át! Sok nő ezt élvezi engem miért idegesít? És ti pasik.

Figyelt kérdés
...Miért nem tudtok úgy végig menni az utcán hogy nem legeltetnétek a szemetek?
2013. aug. 3. 13:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
csináld amit én, nézd a földet és akkor nem látod ki néz, így nem is idegeskedsz
2013. aug. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van. Mekkora g*cik vagyunk, hogy tetszetek nekünk.
2013. aug. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
71%
Jaj szegény kislány, micsoda probléma de sajnállak. Másnak az egész családja meghal egy autóbalesetben, te meg ilyen szarságokon nyávogsz... Lődd le magad szerintem.
2013. aug. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
*tudnék:) amúgy igen, én zavarba szoktam jönni pedig sokszor ne is tetszik a csávó aki néz, mégis annyira cink az egész helyzet.. főleg amikor nem vált át a lámpa zöldre és még mindig ott álok látom hogy néz -.- fhuu.. olyankor mindig a körömlakkomat kaparom le!
2013. aug. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Ha éhező is nyálcsorgatva bámulja az jó kajákat amikről tudja, hogy sosem eheti meg, szóval ha 22 vagy és szűz és ronda akkor ez maradt az egyetlen "szórakozásod"


Amúgy lehet pont én vagyok akiről beszélsz :D

2013. aug. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Jajj te szegény, szép vagy és tetszel nekünk. Jobban örülnél neki, ha olyan csúnya lennél, hogy senki rád se nézne?
2013. aug. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
No meg lesz majd idő amikor az fogod kívánni, hogy bárcsak vetnének rád egy pillantást.
2013. aug. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tudlak sajnálni?
2013. aug. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Mert nincs mit sajnálni rajta. Ott keres problémát, ahol nincs.
2013. aug. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Örülj,hogy átengednek a zebrán..

Sok gyermekes anyukát ott csapnak el... -.-

2013. aug. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!