Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most boldog vagy? (szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most boldog vagy? (szerelmi téren)

Figyelt kérdés

És hány éves vagy?

És ha lehet, fejtsd ki, miért igen/nem.


2013. aug. 3. 14:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
25%
K@rv@ra nem. Mert csak.
2013. aug. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 kismutyesz_ ***** válasza:
49%
Azért, mert akit szeretek messze lakik, és eldobott magától. Nagyjából már sikerült feldolgozni. Hátha majd jön valaki aki elfeledteti. 15/f
2013. aug. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Nem.Vagyis így jó.

Én szeretni félek..Hogy miért?Nem tudom.Munka,suli,szex.Mind meg van.Csak a szerelemtől félek.

2013. aug. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
ha ennél boldogabb lennék,akkor már üvöltenék.
2013. aug. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Rossz házasság, magány, élemedett kor :-(

N 35

2013. aug. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Elvagyok, de a boldogság messze van. A barátnőm messze lakik, ritkán találkozunk, de legalább van...
2013. aug. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Nem :( 18/L

Nem tudom eldönteni, hogy a srác mit is érez valójában és mi lenne a helyes döntés vele kapcsolatban. aaah :((

2013. aug. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Nem. Végre találtam egy jó kapcsolatot a nyár elején és elcsesztem. Így most sokkal rosszabb, mint valaha. Megtapasztaltam milyen boldognak lenni egy ideig és most megint ott vagyok ahol kezdtem, még kevesebb önbizalommal.
2013. aug. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Nem.

17.

Mert ronda vagyok és nem kellek senkinek sem.

2013. aug. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés. Szerelmesnek kéne lennem, de nem vagyok. És ezért nem vagyok boldog, pedig megérdemelné a másik. Viszont van egy pasi, akivel flörtölgetek, és akkor mindig fülig ér a szám.


22/L

2013. aug. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!