Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiktiv karakter, avagy segitse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiktiv karakter, avagy segitseg, meghulyultem?

Figyelt kérdés
sziasztok! a problemam a kovetkezo: szerelmes lettem egy nemletezo karakterbe. halalosan komoly, cikizeseket ne, lecci. mielott valaki azzal jonne, hogy "na ne hulyulj, hulyegyerek, el fog mulni, ez csak gyerekszerelem", azzal kozolnem, hogy 26 eves vagyok es lany. depresszios vagyok es pszichiaterhez jarok, de neki nem merem megemliteni. konkretan olyan szinten bele vagyok zugva ebbe az... izebe, hogy ra onkielegitek. ez betegseg? vagy mi ez? mit gondoltok, elmulhat? /tenyleg komoly valaszokat, konyorgom, ismerem mar sajna a gyekas kozosseget/
2013. aug. 3. 18:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
D és ki az a karakter?
2013. aug. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

elmúlik, mivel ez a szerelem nem teljesedhet be soha.

Ha kimásztál a gödörből és jön az új szerelem, múlni fog ez is.

2013. aug. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nyugtass meg: Ugye nem Twilight/Vámpírnaplók/True Blood/Family Gay/Jóbarátok/Firka Villa c. sorozat egyik szereplőjéről van szó ugye?


Illetve nem a Star Warsból valamelyik UFO? (Jabba, Greedo, Yoda, Csubi, Ackbar admirális vagy az újakból Jar Jar Binks, Nass főnök vagy Sebulba?

2013. aug. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Amúgy én is jártam már így csak én csávó vagyok, és jóval fiatalabb :D


De én is jártam már így könyveknél, sorozatoknál és filmeknél is. Néha még most is - szóval nem röhögtelek volna ki.


Csak nyugtass meg, hogy nem valami nyálas takony egy "kasszasikerből"

2013. aug. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
animes vagyok, es a katekyo hitman reborn! hibarija. remelem, nem okoztam csalodast senkinek :D
2013. aug. 3. 18:27
 6/15 anonim ***** válasza:
Azt hittem hogy ET, vagy predátor, vagy alien lesz, nah mindegy D
2013. aug. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Lényeg, hogy nem valami agyonsztárolt mainstream sz*r.



De most hogy japán... Ugye nem az a "bishi" vagy mi ez a csávó ami az a b*zi-jellegű hülyegyerek szokott lenni ezekbe a "menő csávó" (de utálom őket, mindig hátrányba hozzák a jóarc főhőst)

2013. aug. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Amúgy én a saját regényembe kitalált "csajomba" szeretnék bele, ha létezne!


Mindegy melyik regény majdnem mindig hasonló benne :D

2013. aug. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
hat itt a joarc fohos egy cunajozsi, nem kifejezetten izgato letforma xD
2013. aug. 3. 18:33
 10/15 anonim ***** válasza:
48%
Ma ezért nagy faxságok ezek az idióta rajzfilmek. Legyártottál magadnak egy frankó álomképet, és esélyed sincs, hogy valaami normális, hús-vér emberrel létesíts kapcsolatot, mert neked az az idiótaság a mindened.
2013. aug. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!