Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kisebbségi komplexusom van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisebbségi komplexusom van, mert úgy érzem a csajozáshoz fontos hogy híres legyen az ember. Jogos?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, és jól tanulok meg minden de szeretnék végre letenni valamit az asztalra. Valami olyat amitől felnéznek rám. A lányok például megőrülnek a zenészekért meg színészekért. Valami hasonlót akarok elérni én is de nemtudom mit tegyek. Jogos az aggodalmam?
2013. aug. 4. 00:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyilván nem, de ezt te is tudod.
2013. aug. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogy híres legyen az ember??? Ha így lenne, akkor kihalt volna az emberiség és nem a túlnépesedéssel kéne szembenéznünk...
2013. aug. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem
2013. aug. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem én vagyok a legkevésbé híres ember a földön, de már volt csajom, és csak rajtam múlott, hogy most nincs... xD
2013. aug. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem is hires,de hirhedt..:D
2013. aug. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pénzes legyél és színész ^_^
2013. aug. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem elvárás. Viszont abban az esetben lehet az, ha nem igen vagy sikeres jelenleg a lányoknál. Csúnyának érzed magad és azt hiszed, hogy a hírnév segítségével könnyebben boldogulnál, zenészként esetleg belátást engedhetnél a szívedbe is. Hogy ha eltaláltam, akkor sem elvárás, de előny, persze.

Viszont nézz körül... mennyire semmirekellő hülyegyereknek van barátnője, némelyiknek nem is akármilyen. Ha nem is sok lány közül, de biztosan találsz magadhoz illőt, idővel.

2013. aug. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!