Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lesz 50 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lesz 50 év múlva, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Csak arra lettem kíváncsi, hogy manapság már az emberek kézen fogva járnak az utcán és francia csókokat csennek egymástól, plusz még egyre gyakoribb az, hogy 13-14 évesek már szexuális kapcsolatot létesítettek. A minap a nagymamán látott egy párt csókolózni és azt mondta: "50 évvel ezelőtt nekünk 18 éves korunkig még azt sem engedték meg, hogy kézen fogva járjunk, nem hogy csókolózzunk."

2013. aug. 5. 14:16
 1/10 anonim ***** válasza:
inkább nem is akarom tudni...
2013. aug. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmi jó nem lesz
2013. aug. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én sem göndolok bele!
2013. aug. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szóval mindenki azt gondolja, hogy a világ csakis abban az irányban változhat 50 év múlva, ahogy az 50 évvel ezelőttihez képest változott? Szerintem nem.
2013. aug. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ne számíts semmi jóra :S

Az emberek "érdektelenek", felszínesek, begubózott gyökerek lesznek, és a facebookot is már csak hírből ismerik...

Lehet, droidok, és robotok fognak ránk vigyázni az utcán, mint a rend őrei, és mindennapos lesz a drogtúra, alkohol, a tinik molesztálása, a nők csak szeretőnek használják majd a pasikat...én ebbe a világba már nem szülnék gyereket :S


Politikai vonalon erős tendálás mutatkozik majd a "falanszter" felé :D

2013. aug. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem 2060-ban jön a világvége, szóval semmi.

Olvassatok utána a Halley üstökösnek, ha ezúttal háborút hoz, akkor mondom, már vannak olyan fegyvereink, amivel simán kiütjük magunkat.

2013. aug. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 kismutyesz_ ***** válasza:
Már megint egy ilyen kérdés... Kérdező veled meg az a gond, hogy másokkal foglalkozol. Remélem hamar meg unod.
2013. aug. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

50 év múlva? Nehéz megmondani. Mindenesetre én polgárháborút tartok a legelképzelhetőbbnek. Ez majd rá fogja tenni mindenre a bélyegét, köztük a kisebbségekhez való hozzáállásunkra is.


A párkapcsolatok és az intimitás terén el tudom képzelni, hogy ez után a hatalmas szexuális szabadság után, újra divatba fog jönni a konzervatív vonal. (Erre abból következtetek, hogy régen is mindenki mindenkivel csinálta bárhol, aztán jött egy konzervatívabb időszak...)

2013. aug. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ruha nélkül fognak járkálni az emberek
2013. aug. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem értem a problémádat kismutyesz, ezzel a kérdéssel csak mások véleményére voltam kíváncsi. Miért baj az ha érdekel egy másik ember véleménye?
2013. aug. 5. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!