Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen hogyan lehetne változtatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen hogyan lehetne változtatni?

Figyelt kérdés

Miért veszem előrébb mások boldogságát mint az enyémet?

Teljesen össze vagyok megint törve belül.. nem érzem hogy valaki szeretne, hogy valakinek fontos lennék

És ez nem nyavajgás csak szarul esik, hogy akit szeretek annak megpróbálom megadni azt hogy boldog legyen közben ezt nem kapom vissza.. Teljesen egyedül és magányosnak érzem magam.

Ezen hogyan tudnék változtatni?



2013. aug. 5. 15:27
 1/8 anonim válasza:

Ismerkedj új emberekkel.Tölts több időt a haverokkal.

Tudom milyen ez..Én is így vagyok, de a közeli barátok segítenek, hogy ne legyek letörve.

2013. aug. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És akinek nincsenek barátai, és ismerkedési próbálkozásai is folyton kudarccal végződnek? :/
2013. aug. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Akkor nem tudom :/ De barátai azért csak vannak.
2013. aug. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nincsenek! Ezt úgy hidd el! :S :/

Csak 2 ismerős (lány, akiknél sosem lesz esélyem am. mivel egyikük 220 km-re lakik a másik meg párkapcsolatban él már több mint 1 éve, és amúgy sem ér rá(m) sosem, max évi 4-5 találkozó, és ki is fújt a dolog, már facen sem nagyon beszélünk amióta párja van...).

2013. aug. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Vannak barátaim, de ő rájuk sosem számíthatók a bajban..
2013. aug. 5. 16:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Azok nem barátok kedves kérdező! Azokat nevezzük ismerősnek!
2013. aug. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Akikre nem számíthatsz azok nem barátok :/

Próbálj olyanokat keresni akikkel egyezik az érdeklődési köröd.

2013. aug. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyezik velük.. csak az a gond ha baj van mindegyik lelép.. Kamuhaverok..
2013. aug. 5. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!