Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek baj az, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj az, ha egy buliban 1-2 csók elcsattan, de nincs folytatása?

Figyelt kérdés

Nem az összes bulizós alkalomról van szó, de ti ezt már ku.vásnak tartjátok, ha néha néha még is elcsattan pár csók egy nem teljesen ismeretlen sráccal?

L



2013. aug. 5. 18:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
13%
ez elég ribis,nekem nem kéne ilyen lány.party ringyó,kapcsolatra nem való az ilyen:D
2013. aug. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%

nem baj és ez még nem az

nem mondom hogy ez milyen jó, de ez még belefér

2013. aug. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
Dugni jó az ilyen lány, kapcsolatra nem kéne.
2013. aug. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
Csatlakozom, nekem sem kéne komoly kapcsolatra ilyen lány, viszont a szex jöhet.
2013. aug. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Nem baj, egyszer vagy fiatal.
2013. aug. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm. Igazából egyszer történt még meg velem, hogy engedtem vkinek, de az a srác már elég régen bejött nekem. Kiváncsi voltam, hogy mit gondoltok arról, ha több ilyen is előfurdul. :))
2013. aug. 5. 18:09
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is volt ilyen párszor, szerintem ez még belefér, ha nem csókról , hanem szexről szólt volna a kérdés, akkor lenne ribis ez a viselkedés.
2013. aug. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
32%
miért az nem ribis ha egy csaj ismeretlen pasikkal smárol egy buliban?:DD
2013. aug. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%
Könnyűvérűségről tanúskodik.
2013. aug. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%

Miért lenne baj, az írásod alapján amúgy se tűnsz ribinek...

Én sokszor csináltam ilyet, az első kapcsolatom előtt is volt egy ilyen időszakom (ezt egy 4 éves kapcsolat követte), majd a szakítás után szintén csináltam ilyet párszor (semmi szex), és a barátommal együtt vagyunk már egy éve.

Szóval nem igaz ez, hogy az ilyen lány nem kell kapcsolatra, meg csak dugásra kell, stb...

Amikor egyedülálló az ember, akkor azt csinál, amit akar, de ez nem jelenti azt, hogy később is ez lenne.

De azért próbálj mértéket tartani, mert különben könnyen nevetség tárgyává válhatsz meg elkezdenek rólad pletykálni, az meg már nem jó dolog valóban. :)

2013. aug. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!