Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerelem a szépségről szól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem a szépségről szól?

Figyelt kérdés

mert azt vettem észre, hogy míg egy lány képes epekedni egy fiú után, folyton rá gondol addig a fiúknál ez teljesen máshogy megy... csak a szépségre mennek

a fiúknál hogy megy ez a szerelem dolog? ti döntitek el kibe szerettek bele? mert akkor piszok mázlisták vagytok


2013. aug. 6. 11:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy elég lenne a szépség.Az csak egy +
2013. aug. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
A külső az ami megfog, de a belső ami meg is tart..
2013. aug. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
És a jó szex ami hozzá láncol.
2013. aug. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A külső is és a belső is kell hozzá.
2013. aug. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"egy lány képes epekedni egy fiú után, folyton rá gondol addig a fiúknál ez teljesen máshogy megy... csak a szépségre mennek"


Hülyeség. Soha nem látsz szép lányt "epekedni" egy nem jóképű fiú után. Az igazság az, hogy mindkét nemnek számít a külső. Aki szarul néz ki, de válogatós mint pl. én, az megszívta. A másik nemet okolni a saját rondaságunkért viszont hülyeség.

2013. aug. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én nem tudom leírni azt, hogy miért vagy ok szerelmes. Persze a lány is szép meg minden de olyan a kisugárzása, hogy számomra ellenállhatatlan. De nem én döntöttem el azt, hogy most én kibe szeretek bele, ez hülyeség! Az csak egy fellángolás de az el is múlik.
2013. aug. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%

11:31-es: Ez a mondás "A külső az ami megfog, de a belső ami meg is tart.." esetleg 20 éves kor alatt vagy felületes embereknél igaz, máskor nem.

A férjem elsö látásra egyáltalán nem tetszett, söt kimondottan ellenszenves volt, egyáltalán nem olyan volt, akit el tudtam volna a kinézete alapján magam mellé képzelni.

Ugyanígy neki sem tetszettem úgy, amilyen - vékony, csinos, dinamikus - voltam, neki más volt mindig is az ideálja.

Aztán - közös barátokon keresztül - megismertük egymás gondolkodását, elöször "csak" barátok lettünk, és csak évek múlva kezdtünk egymással járni, majd idövel összeházasodtunk. Már sok éve élünk együtt, de ha a "külsö" lett volna, ami számít a kezdethez, soha nem jöttünk volna össze.

2013. aug. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Bummer ***** válasza:

7.

Velem is hasonló történt. De ilyen általában az érettebb gondolkodásúaknál lehetséges, vagy legalábbis a felnőtt kort megérteknél.

Egyes társadalmi körök és a fiatalok rossz beidegződése a külsőség. Nincs ronda ember, max. igénytelen és az ha nem megfelelő típusokban keresgél.

Erre amúgy volt egy teszt tanulmány, érdekes eredmény jött ki.

2013. aug. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

7-es!

Ezek ti vagytok, de nagyon sokan vannak akik nem így jönnek össze, még házasok sem még 40 évesek sem.


Általában nem látunk a másik fejébe. Meglátjuk a külsőt és ripsz ropsz eldől hogy szimpatikus e és megismernénk e aztán kiderül a belső és kiderül h lesz e folytatás.


És ez nem felületesség!


A te eseted a legtöbbször úgy van, hogy már régebbről ismerik egymást az illetők...


De aki totál idegen és sokaknál van ez így,. hogy nem egy baráti körből ismerkedsz , noss ott más a szitu.

2013. aug. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Pont fordítva van. A lányok azok, akiknek csak az számít, h a fiú jóképű és magas legyen. Na akkor viszont epekednek utána rendesen.
2013. aug. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!