Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha meghív egy srác vmire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meghív egy srác vmire talin elfogadjam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Életem első randiján egy srác meghívott fagyira de nekem nem jött be és próbáltam mondogatni hogy tele vagyok, rám erőltette, hogy együnk és ugye elutasítottam hogy barátságnál nem szeretnék többet, neki milyen érzés lehetett hogy egy olyan csajra költött akivel nem lehet semmi.. vagy az ilyen meghívásokat hogyan lehet visszautasítani finoman? Most talizok majd hamarosan egy sráccal, azóta volt több talim is csak ott nem hívtak meg, de ő emlegetett vmi fagyizást, de eleve utálok "idegenek" előtt enni, hogy leeszem magam v nemtom..:D

szerintetek?

17l


2013. aug. 6. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem várhat semmit a pénzéért. Ha nagyon drága helyre mentek fizessetek közösen.
2013. aug. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te vagy az vivien?
2013. aug. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ne legyél már ilyen életképtelen :D
2013. aug. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha meghívnak valami apróságra, pl: fagyi

Nyugodtan fogadd el, attól hogy nem találkozol vele soha többet, nem rokkan bele egy fagyi árába. Nem kell szégyenlősködni.


Ha meg leeszed magad, azon csak nevetni kell, nem parázni, legalább oldódik a feszültség :)


25/F

2013. aug. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké, rendben.:)) Nem vivi vagyok
2013. aug. 6. 11:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy fagyit simán elfogadhatsz :))
2013. aug. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!