Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet jól leégetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet jól leégetni (online) a lájkgyűjtögető páwa kölyköket?

Figyelt kérdés
Én egy 17 éves lány vagyok, és nem, nem vagyok féltékeny. De van 1-2 ismerősöm(bár már kitöröltem őket), akik ilyen 600 méterre felállítják a hajukat, hunyorítanak és menő sapkákba csinálnak nyolcezer ugyanolyan képet, aztán kapnak rá 20.000 lájkot meg kiírják hogy sajt, és a sok 13-14 éves erre élvez. Közben meg olyan hülyék mint a seggem, multkor beszólt az egyiknek haverom, és ezt kapta rá "visszaoltásként": nekem több csajom volt eddig, mint neked fogad(XD). Én nem bírok ezzel a tudattal élni, hogy ennyi hülye ember van...
2013. aug. 6. 11:42
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
39%

"Én nem bírok ezzel a tudattal élni, hogy ennyi hülye ember van..."


Pedig ha erre ugrasz, akkor te is csak egy vagy közülük.

2013. aug. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Elsőnél a pont, amúgy is tudod, a hülyékkel nem kell foglalkozni.
2013. aug. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Mit foglalkozol velük? Irigy vagy? Szard le -.-
2013. aug. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Fel se veszik.

2013. aug. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Az ilyen embereknél csak egy szánalmasabb van, az aki le akarja égetni őket.
2013. aug. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

Szerintem neked az a bajod csak, hogy nem tetszel nekik.

Az összes ilyen korú lány az ilyen kaliberű srácokra (40-50 kg súlyú, vékony, babaarcú metroszexuális fiúcska) bukik, mint ahogy te is és ezzel próbálod leplezni.

Még szerencse hogy nem ebben a korban voltam gyerek.

2013. aug. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Az a kár hogy ezeket nem lehet beégetni :/ engem is zavar de ez van el kell fogadni
2013. aug. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Nekem van barátom, méghozzá több éve ;) És nem fészbuk celeb, meg nem metroszexuális ;)

Amúgy meg igazad van, biztosan az a bajom, hogy nem buknak rám. :( Pedig én aztán egyből ugranék és felrúgnám a kapcsolatomat egy 10 éves szintjén lévő csicska miatt! Erre még nem is gondoltam, kösz hogy felvilágosítottál :|

2013. aug. 6. 11:49
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom a benzin-gyufa kombót, de nem online. :D
2013. aug. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Hát ha neked tényleg olyan hűdejó kapcsolatod volna, nem hiszem hogy más srácokkal foglalkoznál:D
2013. aug. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!