Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A gyáva emberek miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyáva emberek miért nem tudnak bocsánatot kérni, amikor volna miért? Miért csak az erős emberek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 6. 11:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne gondolkozz ezen! Menjünk ebédelni.
2013. aug. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen én is éhes vagyok!
2013. aug. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hát dehogy nem gondolkozok ezen. Aztán az illető mutogat, hogy nekem köszönheti azt ahol tart, ahelyett hogy magára mutogatna.

Iszonyat dühös vagyok.

2013. aug. 6. 11:54
 4/11 anonim ***** válasza:
Miaf@_z?! Mindenki tud bocsánatot kérni, ha úgy érzi. Én sokszor nem érzem azt hogy oka lenne bocsánatot kérni, és akkor nem kérek, ha az illető olyan dologra sértődött meg, akkor bek@phatja. Gondold végig, miért várod a bocsánatot, és ha még mindig igényt tartasz rá, csak akkor várd el. Attól hogy valaki nem kér bocsánatot minden kis lóf@_zért, még nem gyáva...
2013. aug. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne legyél dühös azzal magadnak ártasz. Vagy tanulj meg megbocsájtani vagy ráhagyni a dolgot az illetőre - ez lenne az okosabb és boldogsághoz vezető megoldás - vagy vezesd le de lehetőleg azon aki felhúzott ne máson.
2013. aug. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az se jobb, ha valaki folyton bocsánatot kér, de utána mégis elköveti ugyanazt a hibát, aztán azt hiszei egy "bocs"-al minden meg van oldva és megy tovább az élet...
2013. aug. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
4 Ennek az embernek már réges régen kellene bocsánatot kérnie, hiszen az egész élete azért tart ott ahol tart, mert igen súlyos dolgokat tett.Nem véletlenül vagyok dühös. De szapulni mást meg mutogatni másra azt tud.
2013. aug. 6. 12:08
 8/11 anonim ***** válasza:
a bocsánatkérés nem kötelező dolog. ha akarsz kérsz, ha nem akkor nem. egyébként nézőpont kérdése,lehet,hogy ő nem gondolja úgy,hogy bocsánatot kéne kérnie csak te.
2013. aug. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8 Nem nézőpontkérdése, ha valaki gyáva és gerinctelen.
2013. aug. 6. 12:31
 10/11 A kérdező kommentje:
Most is itt van a kommentelők között, és még pofátlan is.
2013. aug. 6. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!