Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csongrád megyeiek ki tudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TeryMutyiMatyi kérdése:

Csongrád megyeiek ki tudja hol van nudista strand?

Figyelt kérdés
Hali szeretnék elmenni egyszer valahova nudista strandra Csongrád megyén belül csak nem tudok helyeket és nem tudok kivel menni! tudna-e valaki segíteni?

2013. aug. 6. 13:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha 15-19 éves közti lány vagy és jól nézel ki akkor nállam a medencében van ilyenre lehetőség.Sehol máshol.
2013. aug. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Sok lányt hívnak Matyinak....
2013. aug. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szegeden van...
2013. aug. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
1-es ezt szíttad mert srác vagyok huss
2013. aug. 6. 13:57
 5/15 A kérdező kommentje:
3-as máshol nincs csak Szegeden?
2013. aug. 6. 14:02
 6/15 anonim ***** válasza:

Szeged előtt Sziksós fürdőn.

Szeged előtt 2 kilométer.

2013. aug. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
És Sziksó az jó hely?
2013. aug. 6. 14:12
 8/15 anonim ***** válasza:
a sziki egy ős-naturista hely és jó. Még sajnos csak egyszer voltam, mert pestről sincs közel :-(
2013. aug. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A Sziksós tói fürdő tényleg nagyon jó hely, hangulatos, barátságos, sok rendes jó fej ember van ott, időnként programokat is szerveznek. De eddig én is csak kétszer voltam ott. Egyszer még 2008-ban akkor még a tesómékkal voltam. Utána meg 2011-ben akkor a barátaimmal meg barátnőinkkel mentünk.

De tényleg jó hely nincsenek perverz öregek akik megbámulják a csajokat, ilyen helyeken nem is szabad ezt, mivel srác vagy írtad is így neked is javaslom hogy erre figyelj oda nehogy merevedésed legyen mert nem nagyon nézik jó szemmel ezt.

Sajnos máshol nincs ilyen.

Sajnos nekem is nagyon messze van a hely Győrből nehéz lejárni, úgy volt hogy 2-3 napra lemegyünk Szegedre és akkor kinéztünk volna, de nem engednek szabira így esélytelen.

2013. aug. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkitől meg elsőre nem hiszem hogy egyből merevedésem lenne azért még csak zavarba jövök nem vagyok szégyenlős meg ilyesmi csak azért zavarba jövök
2013. aug. 8. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!