Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan fiatalok akikben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan fiatalok akikben van még tartás? Hogy ki tudják magukat vonni a közfelfogásból, hogy a kavarás ennyire elfogadott dolog?

Figyelt kérdés

Elborzaszt ez az egész, hogy a fiatalok nagy része ennyire könnyelműen veszi a dolgokat. Buliban, koncerten, bárhol ahol sokan együtt szórakoznak már teljesen megszokott az, hogy ismeretlen emberek kavarnak (csókolózás egy s más).

Önmagában nincs gond a dologgal, de számomra ez egy párkapcsolatra tartozik, mert azon kívül önző és önérdekű dolog szerintem, arról nem is beszélve hogy másoknak fájdalmat okozhat.


Nem egyszer kerültem ilyen helyzetbe. Pl. volt egy srác akivel tetszettünk egymásnak (de végül nem jöttünk össze) és egy év múlva végig kellett néznem hogy az unokahúgommal "játszik" (ahogy ő fogalmazta meg), aztán a volt párom a legjobb barátnőmmel kavart, és egyikőjük sem akart nekem fájdalmat okozni, csak egyszerűen nem törődtek vele.


Most nem fejtem ki bővebben, de ezek azért elég rosszul estek. Mert hogyha őszintén szeretik egymást és komolyan gondolják akkor azt mondom jó, ez egy szép dolog és nem akarom elrontani a boldogságukat. De így...


Egy ismerősöm azt mondta nekem, hogy ha olyan helyzetbe kerülnék, én sem hagynám ki az alkalmat. Hát, tapasztalatból mondom, hogy kizárólag akarat kérdése. Csak gondolkozni kéne, bár tudom a legtöbb ember ezt kényelemből mellőzi, de ez már más téma.


2013. aug. 6. 14:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Vannak,legalábbis egyről tudok.
2013. aug. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

"mert azon kívül önző és önérdekű dolog szerintem, arról nem is beszélve hogy másoknak fájdalmat okozhat. "


Te is csak önző vagy, nem akarod hogy valaki ne csak veled, a kapcsolatban kufircoljon. Ennyi! Ők meg jól érzik magukat! Ne légy ilyen önző, ha mindketten szabadok, azt csinálnak, amit akarnak! Az nem az ő hibájuk szerintem, hogy téged ez zavar, mert nem vagy a barátnőjük, nem tartoznak neked számadással!

2013. aug. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nekem nem avval van bajom ami történik, hanem amilyen körülmények között. Mondom, engem nem zavarna, sőt örülnék is ha normálisan alakulna vagy lenne akár egy őszinte, rendes kapcsolatuk . :)
2013. aug. 6. 14:42
 4/14 anonim ***** válasza:
ha téged ez zavar akkor 'ne nézz oda'. Ez ma a trend. Azon lehetne vitázni h ez mennyire 'jó' vagy sem de ,mindenki azt csinál amit akar.
2013. aug. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mert, miért zavar téged, hogy nem kapcsolatban? Ha nekik ez jól esik, nincsenek negatív érzéseik ezzel kapcsolatban, senkit nem csalnak meg, akkor miért ne csinálják?
2013. aug. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért neked kell ítélkezned afelett, hogy mások hogy csinálják a dolgaikat.... Milyen körülmények közt... Ez az ő dolguk.Te meg csináld másképp a sajátod.
2013. aug. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én általában nem így szoktam hozzáállni az emberekhez, hogy mindenki azt csinál amit akar, persze nem akarok irányítani másokat, de azért szerintem fontos, hogy meglátásunk legyen és ha lehet tegyünk azért, hogy jobb legyen.
2013. aug. 6. 14:50
 8/14 anonim ***** válasza:
Bulikba, koncertekre és egyéb ilyen helyekre járó emberek többsége ilyen, ne várj tőlük értelmes viselkedést. A mindenkivel kavarás is hozzátartozik a "yolo" életformához. Ha normálisabb embereket szeretnél ismerni, kerüld el a szórakozóhelyeket és az oda rendszeresen járókat.
2013. aug. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Én nem ítélek el senkit emiatt, csak nem értek vele egyet, sokszor nem is szokott jó vége lenni.

Ha meg valahogy kapcsolódik hozzám, akkor azt hiszem nem kell magyaráznom, hogy miért zavar.

2013. aug. 6. 15:02
 10/14 A kérdező kommentje:

Agnes Crumplebottom:


Én is járok néha bulikba, koncertekre is szoktam mégsem kívánok azonosulni evvel. Szerinted milyen helyekre érdemes járni, ahol értelmesebb emberek vannak?

2013. aug. 6. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!