Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem unnátok?

Figyelt kérdés
Ismerkedéskor a másik fél mindig csak a munkáról beszél, arról tud kérdezni. Ti próbáltok felhozni más témát, de akkor is csak a munkáról folytatja a beszélgetést.
2013. aug. 7. 13:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Ha munkamániás az a baj. Ha munkanélküli az a baj. Ha keveset keres az a baj. Ha kevés az ideje az a baj.
2013. aug. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
kicsit idegesítene.
2013. aug. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
36%

Első tiszta hülye. Megint csak a "nőknek semmi se jó" mi ?-.-

Képzeld el, hogy van átmenet. NE csak a munkáról beszéljen , de nem baj, ha beszél róla. Természetesen rohadtul unnám és szóvá is tenném.

21L

2013. aug. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálok a munkámról beszélni. Azt is utálom ha csak arról kérdeznek. (Hullaégető vagyok)
2013. aug. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Kedves 3., már ne is haragudj, de a hülye jelzőt hanyagold inkább. Egy szóval nem derült ki, hogy az első kommentelő férfi lenne és a nőkről beszél...
2013. aug. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%

"Első tiszta hülye. Megint csak a "nőknek semmi se jó" mi ?-.-"


Pont hogy az első válaszadónak van igaza, kapta is a zöld kezet!

Nektek nőknek végképp nem jó semmi. Ha a pasi sokat szexel,akkor az nemjó, mert biztos csak ARRA kelletek nekik, ha meg nemakar szexelni, az se jó, mert akkor tuti nemszeret...


Szerintem ti nők, magatok se tudjátok, mi a frászt akartok igazából, de tőlünk, pasiktól várjátok el, hogy majd mi kitaláljuk. Ez ilyen hülye játék...


Kezdem érteni, miért használ ki titeket annyi pasas...

2013. aug. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ja, ez így a korrekt, vegyünk minden nőt egy kalap alá, mert mind ugyanolyan -.-' Congrat!
2013. aug. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

egyébként meg a férfiakra is simán lehet ezt mondani, ha ti így akkor mi is...


-Nem jó ha a csaj korán adja be a derekát, mert akkor kis ribi, ha későn akkor meg prűd

-Nem jó, ha a csaj nem akar otthon maradni a gyerekkel, mert akkor karrierista dög és pocsék anya, de az se jó ha elvárja, hogy a férj dolgozzon mert akkor milyen egy ingyenélő!

-Nem jó ha sokat beszél, mert akkor kiállhatatlan nőszemély , de az se jó ha keveset mert akkor unalmas

-Nem jó ha féltékeny, de az se ha nem mert akkor nem szeret

....


Na ez bezzeg már nem tetszik, mi?

2013. aug. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Nem jó ha a csaj korán adja be a derekát, mert akkor kis ribi, ha későn akkor meg prűd"


Én kifejezetten örülök, ha korán adja be a derekát. Kevesebbet kell vacakolni vele.


"Nem jó, ha a csaj nem akar otthon maradni a gyerekkel, mert akkor karrierista dög és pocsék anya, de az se jó ha elvárja, hogy a férj dolgozzon mert akkor milyen egy ingyenélő!"


Előbb fagy be a pokol minthogy gyereket akarjak. Mellesleg pont hogy ti nők akartok állandóan gyereket, mert a Szent Biológiai Óra, meg kapuzárás, meg kiskutyafäsza karikára vágva ugye, de természetesen ez is a mi hibánk...


"Nem jó ha sokat beszél, mert akkor kiállhatatlan nőszemély , de az se jó ha keveset mert akkor unalmas"


Bánom is én, ha sokat beszél, csak ne baromságokat, és FŐLEG ne hisztizzen. Ez kifejezetten a ti jó szokásotok, a hiszti, 95%-ban ok nélkül, puszta érzelmi zsarolásból...


"Nem jó ha féltékeny, de az se ha nem mert akkor nem szeret"


Ezt a részét szimplán figyelmen kívül szoktam hagyni. Ha jólesik neki,felőlem féltékenykedhet, addig legalább haladok a munkával.

Ha meg nem féltékenykedik,akkor talál más indokot ami miatt cirkuszolhat. Van sapka, nincs sapka...


Tessék, meg vagy cáfolva :DDD egyéb ütős érv?

2013. aug. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Te tényleg nagyon ostoba vagy :/ Pont erről beszélek te abnormális, hogy NEM MINDEN nő és NEM MINDEN férfi egyforma ! Lehet, hogy te nem így vagy a dolgokkal amit leírtam, én se úgy vagyok ahogy TE leírtad! Ergo: Nem lehet egy kalap alá venni az összes nőt! Hülyegyerek -.-
2013. aug. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!