Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtem a legjobb barátomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a legjobb barátommal ezek után mi lesz? Lehetünk még barátok?

Figyelt kérdés

Ez az egész tegnap volt és Vele vesztettem el mert megbíztam benne és szerelmes is vagyok belé viszont azt nem tudom hogy ő is szerelmes e belém.Teljesen spontán történt nem is számitottam rá csak lesmárolt aztán mÁr nem volt visszaút :DD

Vajon miért csinálhatta? Szerintetek még mindig haverként néz rám?

(am. Lány vagyok)


2013. aug. 8. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó esetben havernak, rosszabb esetben meg egy könnyen megkapható olcsó kis ribinek, akit bármikor meg kaphat amikor csak akar.
2013. aug. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hmmm szerintem csak meg akart fektetni... ennyi...
2013. aug. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mióta ismeritek egymást?
2013. aug. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ovis korunk óta :)
2013. aug. 8. 21:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem, szeret.

Ezekre a pesszimistákra itt meg ne hallgass. (lehet őket is megfektették)

2013. aug. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát az bebacott volna ha engem is megfektet valaki :D :D
2013. aug. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!