Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valami technika arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami technika arra, hogy ne nyáladzak annyira csókolózásnál?

Figyelt kérdés
Már több lánnyal is smároltam, de nem tudom megoldani azt, hogy ne nyáladzak annyira közben, tiszta nyál az egész, de persze sosem hozom fel, meg a csajok sem, bár tuti zavarja ez őket én úgy érzem, még, ha nem is mondják. Tényleg nagy baj, ha ennyire nyálas a csók?
2013. aug. 8. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyeld le.
2013. aug. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi lenne,ha lenyelnéd??
2013. aug. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a kezelő fogorvosodat, hátha tudna adni valami mobil nyálelszívót. :)
2013. aug. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szívj el előtte egy rakétát!
2013. aug. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mobil nyálelszívó, ez jó!:DD
2013. aug. 8. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!