Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyképűség lenne ezt mondani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyképűség lenne ezt mondani?

Figyelt kérdés
Új suliba megyek szeptembertől,és mivel férfi szakmát tanulok,legtöbb a férfi tanár.. Idén is csak úgy megkérdezték,hogy van e barátom.. És ha netán az új suliba is megkérdezik ezt, nagyképűség lenne azt mondani, hogy a magánéletemről nem szeretnék beszélni? Vagy erre nem szeretnék válaszolni?
2013. aug. 9. 09:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nem nagykepuseg. Szerintem ez jogos, en is ezt mondanam! :)
2013. aug. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem nagyképűség, nyugodtan mondd azt.
2013. aug. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Első bemutatkozásnál mikor ezt kérdezik,akkor se lenne az?
2013. aug. 9. 09:19
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem, teljesen igazad van, senkinek semmi köze hozzá.

Én jártam fiúosztályba, rajtam kívűl 1-2 lány volt még, az az ndk-s férfias birkózónő fajta.

Persze minden hónapban bepróbálkozott valamelyik idióta, hogy neked se, nekem se, járjunk/dugjunk.

Nekem meg ők olyanok voltak, mint a kis öcséim, mert én 1 évvel még túlkoros is voltam, csak ugye jobb híján én jöhettem szóba.

Jól teszed, hogy nem mondod el, sok sértődést elkerülhetsz.

Én a végén összejöttem az egyikkel, utolsó évben kalandra, de akkor már úgyis ilyen búcsúztatók voltak, ha el is romlott volna nem kellett volna később kerülgetni egymást. Ezt nem lehet csinálni, ha az ember együtt kell dolgozzon.

2013. aug. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
simán mondhatod azt :D
2013. aug. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Év elején of kérdezte az egyik srácot,hogy van e barátnője,mondta ő a magánéletéről nem szeretne beszélni,erre of lenézte és lebunkózta XD
2013. aug. 9. 09:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ha nem akarod hogy hasonlóan álljanak hozzád a továbbiakban, akkor válaszolj normálisan igennel, vagy nemmel a kérdésre! Nincs ebben semmi, ezt ha így reagálód ée, egy grósze nagy bákszinak fognak elkönyvelni mondnád az elején. Kell ez neked?
2013. aug. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
így is úgy is meg fogják tudni, vagy a leendő barátaiddal mégis miről akarsz beszélni az időjárásról?
2013. aug. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!