Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen megőrült már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen megőrült már a féltékenységtől? Vagy mégis miért teszi ezt?

Figyelt kérdés

A történet:

Volt nekem egy udvarlóm(exem) aki már ős-régen nem az.Mindenki aki csak ismert minket tudja, hogy mióta szakítottam az exemmel azóta nem bírt kitörölni magából, hozzám hasonlítgatta az éppen aktuális nőit, ebből a hallomás alapján több kevesebb konfliktusa származott. No már most, van egy nője, akivel állandóak a cirkuszai, és a nő féltékenységi rohamai örökös cirkuszforrások náluk-összességébe a kapcsolatuk olyan(már amennyit hallottam róluk, hogy egy zsarnokkapcsolat hisztériával övezve.

Amiért is nyitottam ezt a kérdést: Olyan helyen dolgozom, hol a telefonszámom nyilvános, és az interneten fellelhető. A nő számtalan kamu kérdést már irkált email-en, de mindegyikben beleszőve, hogy nekik "boldog" kapcsolatuk van.Holott pontosan a fonákja.Meg szinte minden hónapban terhes stb.tehát kb. ez a kategóriájú némberke. Kérdem én? Kit érdekel a személye? mert engem nem. Hogy lehet tudomására hozni, hogy:hagyjon engem békén, mert egyszerűen számomra senki. Arról már ne is beszéljünk, hogy a gmail-emet állandóan feltöri. Most is az összes levelemet törlésre állította be, hogy amikor beérkeznek, rögtön törlésre kerüljenek. Mit lehet tenni? Mit javasoltok, mert már annyira unalmas, és unom, hogy az elképesztő.


2013. aug. 9. 09:42
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Ez pedig egy előzmény:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Aminek a folytatása a Gmail-es levelezőrendszerem feltörése, és a leveleim törlése volt.


Javaslat?

2013. aug. 9. 09:43
 2/22 A kérdező kommentje:
*akivel már ős-régen vége a történetnek
2013. aug. 9. 09:47
 3/22 anonim ***** válasza:

Most ugye nem gondolod komolyan h alig nyílt ki a szemem és regényeket olvasgassak? :D

A kérdésre a válaszom: Ki van zárva, mert nem tudom.

2013. aug. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Azt nem értem, hogy ha ennyire nem érdekel se az exed, se az hogy hogy él, miért tudsz róluk ennyit? Miért foglalkozol velük egyáltalán? Miért nem beszélsz ezzel a szerencsétlen hisztérikával, akár az exed jelenlétébe, hogy számodra az a pasi semmit nem jelent, így a cirkusz is felesleges.

Abból amit olvasok nekem úgy tűnik, hogy egy kicsit még élvezed is, vagyis amíg nem durvult el a dolog élvezted is a helyzetet, hogy van akinek hosszú idő után is te vagy a favorit. Ha nem így lenne, ha nem beszélgettél volna róla másokkal, akkor sose derül ki számodra, hogy a kapcsolataiba felemleget téged. Legalábbis nem életszerű. Nem tartalak pusztán áldozatnak ebben a helyzetben, így annyi a tanácsom, hogy határolódj el tőlük. Csinálj másik e-mail fiókot, vagy használj nehéz jelszót, és lépj tovább.

2013. aug. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

4 Tudatosan hoztam nyilvánoságra a cselekedeteit, mert hiába a szép szó, az intés, a türelem, csak nem áll le. Hát akkor, legyen világosság, és lőn világosság, hogy mindenki megtudja mit cselekszik a háttérbe fű alatt.


A hátamon fát lehet vágni türelemből, de egyszer véget ér-mint most.


Az meg hogy hallok az exemről tök természetes, főleg olyan múlttal ami nekünk volt. És még van számtalan dolog ami miatt a sráccal kell kommunikálnom, akár tetszik neki, akár nem.

2013. aug. 9. 09:55
 6/22 A kérdező kommentje:
4 Ami még plusz: Egy munkahelyen az ember nem csinál másik fiókot.
2013. aug. 9. 09:57
 7/22 anonim ***** válasza:
Akkor jelentsd fel zaklatásért, no meg azért, mert feltörte a fiókodat. Addig is adj meg olyan jelszót amit nem tud feltörni. Gondolom nem túl nagy hacker.
2013. aug. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Én szerveznék egy hármas találkozót az exemmel és a csajával. Nem értelmiségi trárgyalást csaonánk csak elmondanám, hogy én soha nem fogok többet akarni az eyxemtől, és mostanában is csak azért fogléalkozok vele, mert ez a nő nem hagyja, hogy lesz*rjam , hogy mi van vele.

Megmondanám, hogy nem tartoznak az életemhez, és ne is akarjanak, a gmailemnek egy rohadt hosszú jelszót adnék és az angolos távozásom elött kiejelenteném, hogy most voltam olyan nagyvonalú, hogy nem tettem semmi hatósági intázkledést a zaklatások miatt, de ha nem tartják tiszteletben a privát szférámat ez változni fog.

Az ilyen idegbetegekkel éreztetni, kell , hogy megértik őket, mégsem olyan rossz emberek... és kerek perec meg kell mondani, hogy hagyjnak békén.

2013. aug. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

7 Egy beteg, de szó szerint már egy roncs, mit jelentsek fel? Csak az exem miatt nem rántottam már meg, semmi más miatt.

A munkahelyem az ami nem lesz oly elnéző vele szemben, és gondolom az exemnek nem hiányzik egy ujabb botrány a nyakába a némberke miatt.

2013. aug. 9. 10:13
 10/22 A kérdező kommentje:

8


*Én szerveznék egy hármas találkozót az exemmel és a csajával.


Figyi, ez a nő beteg. Ezzel nekem mint exnek nincs beszélni valóm, a jelenléte számomra irritáló, mert oly mértékű mélységeket meritett ki velem szemben, ami miatt örüljön, hogy nem ruháztam már meg.Ezt hagy ne ecseteljem.A tengernyi hazugságáról, meg rágalmáról amit rólam költött arról már ne is beszéljünk.Az internetes előadásáról végképp.

Nekem az exemmel van kommunikálni valóm,és bármennyire szeretné megakadályozni, meg fog történni és az ő és én dolgomhoz ennek a beteg embernek nincs köze.


Tudatosan hoztam a tevékenységét nyilvánosságra, mert unom már és mert egy munkahely az nem internetes homokozó, és játszótér.

2013. aug. 9. 10:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!