Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek még ilyen tinilanyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még ilyen tinilanyok?

Figyelt kérdés

eBarmerre megyek csak olyan tinilanyokat(gondolok itt 13-16 evesekre) latok akik majdnem dupla klolyan idos pasikkal lognak, vagy egy este akar 3-4 pasival is atlepik az ismerkedesi hatart...

Vannak meg olyan tinilanyok akikert nem kell 100buliba elmenni hogy osszejojj vele, akinel nem az az eletcel hogy minel hamarab elveszitse a szuzesseget,aki a sajat korcsoportjabol valaszt es nem olyanokbol akik az apjuk is lehetnenek, akinek van rendes erdeklodese nem csak a pialas stb.

Vannak meg ilyenek? Mert sztem ez nagyon elszomorito latvany.


2013. aug. 9. 12:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
igen
2013. aug. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
16%
Nem, nincsenek.
2013. aug. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
1.valaszolo akkor mutass be nek egyet :)
2013. aug. 9. 12:05
 4/19 anonim ***** válasza:

ne általánosíts!

vannak! de iylen féktelen bulikban nem találsz ilyenekt, mert el sme jönnek.

félszegek, és nehezen ismerkednek. várnak a "csodára"

egyébként sajnos sok az iylesfajta lány is akit te mondasz:...:/

2013. aug. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
és az normális, hogy a férfiak is ugyanezt csinálják, csak éppen fordítva? annyi nőt hülyítenek egyszerre amennyit akarnak. kikezdenek egy buli alatt egy tucat nővel... stb... szóval ne általánosíts légyszíves. és nem a 13-16 éves korosztályból kellene válogatnod.
2013. aug. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
En nem sok ilyennel talalkoztam :/ 15/f vagyok es latom a salyat korosztalyom :/
2013. aug. 9. 12:08
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
"Salyat" Ez minden elárul, igen.
2013. aug. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

ne is bulikba keresd az ilyen lányokat

amúgy van sok, én is sokat ismerek

1. voltam

2013. aug. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Egyre többen.
2013. aug. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Bagoly az veletlen eliras mert az "okos"telefonom javitgatja :)

Am en meg nem sokat lattam :)

En eleg sokat vagyok varosban es nem azt latom hogy a korosztalyukhoz hasonloakkal lenenek hanem 14 eves lany egy 30eves pasival smarol :/

2013. aug. 9. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!