Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek volt már olyan h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már olyan h nagyon akartatok vmit, és ha nem kapjátok meg akk az nagyon rossz érzés, de ha megkapnátok, az meg másnak lenne rossz érzés? Mit tettetek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
15/l vagyok, és szerelmes vagyok a legjobb barátomba, ő tudja, mégis túl kedves hozzám... nagyon szeretnék összejönni vele, de ő nem akarja. Mondtam neki h akk ne beszéljünk pár hétig, hónapig (amíg elmúlik ez az érzés, mert nem bírom ki h mindennap beszélünk, találkozunk, és tudom h sose lehetünk "együtt"), de azt mondta h nem bírná ki nélkülem... ő is úgy érez irántam? Mert többször is céloztam rá, h járjunk, legyünk többek mint barátok, de mindig csak "bocsi, de nem"... meg ráadásul depresszióban szenvedek, és lehet h azért ilyen velem, mert nem akarja h öngyilkos legyek/ nem akar elveszíteni? nem tudom mit tegyek, most "harcoljak" azért h összejöjjünk (de tényleg nagyon szeretem őt, és nem akarom ráerőszakolni magamat, nem akarom magamhoz láncolni), vagy ne tegyek semmit ( akk meg hatalmas hiányérzetem van: "közel van hozzám, de mégis távol", és úgy érzem beleőrülök/belehalok)?

2013. aug. 9. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kell másokkal törődni!Jó dolog.Én is leszoktam róla.
2013. aug. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
van ez úgy,ne is eröszakold rá magad, ha neked kell ez a pár nap/hét 'mosolyszünet' akkor tegyél úgy.
2013. aug. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat de

1.nek: túlságosan szeretem ahhoz h ne törődjek vele

2.nak: csak az a baj h nem bírom ki h ne írjak rá facen, ne hívjam fel... mondtam neki h tiltson le, de nem hajlandó rá... és ő se bírja ki h ne beszéljünk, ha én nem, akk ő ír rám...

2013. aug. 9. 21:08
 4/8 anonim ***** válasza:
ott a megoldás, na ennyi lelki erőd nincs akkor főjj a saját levedben,senki nem mondja h sétagalopp ez,de ennek ez az ára,de ha te szenvedni akarsz akkor tessék.
2013. aug. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
már hónapok óta depressziós vagyok... nagyon... úgy érzem h csak akk múlna el ha összejönnék vele... de sajnos nincs elég "lelki erőm"...
2013. aug. 9. 21:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Az látszik, hogy a fiú szeret téged csak nem úgy mint te őt. Nagyon fontos vagy számára és nem szeretne elveszíteni, ezért ne kérd tőle, hogy tiltson le. Próbáld meg magad túltenni rajta. Ne beszélj arról neki h szereted és ne célozgass arra hogy járjatok mert ha szeretne már rég járnátok. Próbálj meg megelégedni azzal a tudattal, hogy fontos vagy neki és szeret. Szeret mint a tesóját. :) Próbálj meg kiszemelni valami helyesebb fiút aztán biztos összejön a dolog valakivel ;) hajrá :)
2013. aug. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tiltsd le te! Akkor is, ha nem akarja, írj neki egy üzenetet, hogy te nem bírod tovább a depressziót, és tiltsd le, és mind ezt akkor tedd, amikor nincs fent, hogy ne tudjon befolyásolni egy újabb üzettel.

Én is pontosan ebben a helyzetben voltam, azzal a különbséggel, hogy neki van barátnője. Tisztában vagyok vele, hogy mennyire nehéz ezt megtenni, de meg kell, mert másképp nem fog menni elfelejteni. Mármint nekem nem ment, de szerintem a leírásod alapján neked sem menne. De ezt csak te tudod megítélni.

Nekem két hónap volt elfelejteni Őt, aztán bejelöltem, bocsánatot kértem, hogy letiltottam. Ő azt mondta, hogy nem gond, mert tudta, hogy úgy is befogom jelölbi, miután elfelejtettem. És azóta ugyanúgy beszélünk, mint régen, azzal a különbséggel, hogy nem vagyok már szerelmes belé.

2013. aug. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
en is ebbe a helyzetbe vagyok csak nekem annyiba mas hogy fiu vagyok es az a lany aki a legjobb baratom mast szeret aki nem fogja ot szeretni soha.kozben velem is jo fej,mindig ha koszon puszival teszi,sok mindent enged kiveve h megfogjam a kezet de nem is akarom ameg ossze nem jovunk.de hiaba probalkozok mindig azt mondja h neki xy tetszik ezert nem jar velem.de en kiestem a depressziobol mert elfogadtam hogy mast akar meg persze mindenben segit akkor olelem meg amikor akarom.de ha kezdodik a suli csak 7vegen lathatom majd :/
2013. aug. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!