Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok, ti ha megcsaljto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, ti ha megcsaljtok a barátnőtöket/barátotokat, akkor nincs lelkiismeret-furdalásotok? Vagy minimális szinten se sajnáljátok a barátnőtöket/barátotokat?

Figyelt kérdés

Nekem tuti nem lenne szívem megcsalni a páromat... és nem értem, hogy sok embernek ez miért megy olyan könnyen, mint csettinteni egyet :(

Kort és nemet írjatok! köszi


2013. aug. 9. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól hogy nem volna szived hozzá megtennéd

Minden lánynak 1 anyja van

2013. aug. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én soha az életben nem tennék ilyesmit. Nem is tudom megérteni, hogy mégis hogy tehetnek ilyen olyan nagyon sokan...


21/L

2013. aug. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ASOT ***** válasza:

ÉS most akkor mi legyen?

Most örüljünk h ilyen jó kislány vagy?

Vagy megcsaltak téged?

2013. aug. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem :D Csak a környezetemben annyi ilyen megcsalás van, hogy szinte már nekem esnek ezek rosszul :D

Egyszerűen érdekelt mások véleménye, hogy mit gondolnak erről..

2013. aug. 9. 21:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is utálom és elítélem a megcsalást, de egyszer én is megtettem, ráadásul egy 4 éves kapcsolatban (a végén, csók). De akkor már annyira kiábrándítóan viselkedett, hogy bevallom, cseppet se bántam. Sőt, legalább egy kicsit elégtételnek éreztem. Persze tudom ez csúnya dolog, de így volt. Igen amúgy nem kellett volna így se megcsalnom, de addigra már annyira távol kerültünk egymástól lelkileg, hogy gyakorlatilag már nem is éreztem a barátomnak.

22L

2013. aug. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!