Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok az egyetlen nőnemű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok az egyetlen nőnemű, aki nem a magas pasikra bukik?

Figyelt kérdés

Mindenhol látom az "alacsonyabb" srácok siránkozó kérdéseit... Pedig 170-180 cm magasak.

Nekem pont ez az ideálom. (167 cm vagyok.) Miért jó egy nálad 20-30 cm-rel magasabb pasival járni?

Bennem van a hiba vagy félre lettem informálva?

17L



2013. aug. 9. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Én 172 vagyok

Járunk?:D

2013. aug. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

Igen, te vagy az egyetlen...:D


Amúgy szerintem, aki így gondolkozik, annak majd benő a feje lágya, és rájön, ez mennyire nem számít... A mostani barátom kivételével mindegyik barátom 185 fölött volt. Ő éppen üti a 170-et, és még soha nem voltam ilyen szerelmes...

2013. aug. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jó mert én 180 vagyok. :D
2013. aug. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyrészt megértem őket, mert jó érzés felnézni (a szó szoros értelmében) egy pasira, ez valahogy férfiasabb, sok lánynak ez tetszik, bevallom, nekem is, DE!

Megértelek téged is, mert tök igazad van, hogy ha a ember szerelmes, annyira nem számít hogy ki milyen magas. Én is voltam már szerelmes egy velem egykorú, talán még 1-2 cm-vel alacsonyabb srácba, és baromira nem érdekelt. Szerintem az a kulcs, a szerelem tényleg vak.

2013. aug. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*egymagas
2013. aug. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
én is a 170 körülieket szeretem, de a párom kivétel, mert 190 :D
2013. aug. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem gáz az, én is ilyen vagyok. Alacsonyabb azért ne legyen (160 cm vagyok), de azt nagyon nem szeretem, ha valaki több mint egy fejjel nagyobb nálam. Fél fej az jó. :-)

L

2013. aug. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem kifejezetten buktam a magas pasikra, mindig is egy körübelül, nálam csak pár centivel magasabb fiúról képzelegtem, nekem ez is teljesen megfelelt volna. Én 170 vagyok. Aztán találkoztam egy fiúval, aki 190 centi felett jár, és már 3 éve együtt vagyunk. :) Tetszik, hogy ő nagy és izmos, én pedig törékeny, aki fel tud rá nézni, ezért "jó egy 20-30 cm-rel magasabb pasival járni". De ilyen tekintetben igazad van, nem számít a magasság a szerelemben.
2013. aug. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!