Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most komoly lányok, így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most komoly lányok, így behódoltok a párotoknak?

Figyelt kérdés

Beszélgettem pár fiatal 20 éves lánnyal, és azt mondták, ők péntek, szombat este egyedül vannak otthon amíg a barátaik buliznak. Ezt nem értem, hogy addig miért nem mennek el külön, vagy néha együtt a pasijaikkal?


28 N


2013. aug. 9. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát eléggé húzós lenne velük a menet ha a kanjuk otthon van

Így legalább ki tudjuk élvezni minden percét.

2013. aug. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Didiiayer ***** válasza:
Hát azért nem minden 20 körüli lány van ezzel így, de akik meg így vannak és megfelel neki ez, akkor csak tessék.
2013. aug. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem behódolás, nekik nyilván nincs kedvük ahhoz a buli helyhez, vagy épp a pasi barátaihoz és inkább otthon maradnak. Szabad döntésük. Ha nem lenne így jó nekik, akkor mennének a pasival vagy a saját barátaikkal hidd el.

Amúgy én se értem ezt, mi együtt szeretünk szórakozni járni a barátommal, úgy érezzük magunkat a legjobban, de attól még nekem is volt korábban olyan barátom, akivel nem éreztem jól magam bulizás közben, azt a társaságot nem kedveltem, néha én is inkább otthon maradtam vagy máshová mentem.

22L

2013. aug. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!