Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak úgy szeretném valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak úgy szeretném valami aprósággal meglepni a páromat! Tudnátok segíteni egy kicsit? Süti ötletek esetleg?

Figyelt kérdés
Mint írtam, csak úgy, mert szeretem. Milyen kézzel készíthető apróságot tudnátok egy zene és japán kultúrát imádó romantikus fiúnak? Gondoltam, hogy megpróbálkozom valami apró sütivel is. Milyet ajánlotok, ami könnyen készíthető és általában mindenki szereti? Előre is köszi:)

2013. aug. 9. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
A süti jó ötlet. Én valami csokisat tudnék elképzelni, legalább azt talán szinte mindenki szereti. :) Viszont ha szereti a japán kultúrát, akkor készíthetnél neki szusit is. Macerás, de ha örül neki, akkor megérte. Esetleg valami japán édesség, leves?
2013. aug. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A szusiért sajnos nincs oda, de meglátom milyen japán édességet találok:) Ha más nem megpróbálkozom valami csokis sütivel:) Köszi:)
2013. aug. 9. 23:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Muffin! a legegyszerűbb és mindenki szereti :D
2013. aug. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!