Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek/ mit tennéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek/ mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Lányok!

Mi a véleményetek arrol, vagy mit tennétek abban a helyzetben, mikor mentek este az utcán és egy srác belemarkol a feneketekbe?


Fiúk!

Volt már oylan, hogy estefele mentetek az utcán és egy nagyon formás csajt láttatok, és azt éreztétek hogy nagyon megtapiznátok? mit tettetek/tennétek?


2013. aug. 9. 22:28
 1/6 anonim válasza:
Nos én fiú szemmel reálisan nem tapiznám le ha ő is szemez velem ha olyan a helyzet akkor természetesen oda mennék beszélgetni vele és ha olyan akkor hazakísérném.
2013. aug. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt már ilyen. Én eléggé megijedtem, mivel elég sötét utca szakaszon történt a dolog, éjszaka, és a környéken se volt senki, szóval adtam neki egy nagy pofont. Utána odajött még egyszer, akkor megfogtam a kezét, hátratörtem az ujjait és térden rúgtam, aztán elfutottam. Szóval szerintem nem olyan jó játék ez.

21L

2013. aug. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
32%
Xena 2 :)) nem kell ilyen rossz ertelemben fofogni hogy kitorod az ujjat hisz neked nem fajt ...
2013. aug. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Velem olyan volt, hogy bicón ment el mellettem a srác, rácsapott a fenekemre, aztán gyorsan eltekert. Igazából reagálni nem tudtam, mert olyan váratlan volt a helyzet.
2013. aug. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Velem nem éjszaka hanem napközben történt ilyen egy kihalt utcában, hát nem vagyok annyira harcias természet mint #2, szóval nem csináltam semmit, szerencsére az alak is csak továbbsétált, nem akart semmi mást... Ha erőszakoskodott volna mondjuk talán meg tudtam volna védeni magam. De inkább ne próbálkozz ilyesmivel, a többség szerintem simán megver, pláne este amikor még jobban meg is ijednének.
2013. aug. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Az biztos, hogy nem örülnék neki; és ha még lenne időm reagálni, biztos, hogy pofonra lendülne a kezem.


Ez a viselkedés mindenképpen taszító egy normális lánynak, és még ijesztő is, főleg, ha este történik. 19/L

2013. aug. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!