Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúknál is van olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúknál is van olyan, hogy csak barátként ismerkednek meg egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Először beszélek egy sráccal msnen,és elég baráti a hangulat,ami jó is,mert közvetlen,és tetszik ez az egész így,szóval semmi gond. Csak lányoknál előfordul,hogy egy fiúra csak barátként tekintenek ilyen helyzetben,akár első beszélgetésnél is.Fiúknál is van ilyen? Vagy ti egy lányra nem szoktatok rögtön csak barátként gondolni,ha ismeretlen? Kicsit hülye kérdés bocsi:) Ja és látásból ismerjük egymást.
2009. okt. 26. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát. a legtöbb fiúval az van ha nem tetszik nekik a lány nem érdekli..(velem is ez a helyzet)
2009. okt. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

hehe. :) A kérdés jó, és a válasz egyszerű.

Így szól : nem!

Egy fiu sosem barátkozni akar egy lánnyal hanem mindeg egy kicsitt többre vágyakozik. Ez egy lényeges külömbség köztünk. Mármint fiu lány között :D

Halálbiztos hogy akar tőled valamit, és az a valami nem barátság ha érted mire gondolok ;))

2009. okt. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem, egy srácnak általában van bőven elég haverja, nekünk csaj kell, nem barát :)

16/F

2009. okt. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Elsőre lehet nem. De egy idő után simán, és nem is olyan sok idő.
2009. okt. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
:) Csak mert én vettem fel őt msnre (szünet van,nincs más lehetőség), és elég közvetlen meg folyton ír,magáról vagy akármi, szóval nem hallgatag,amiből arra következtetek,hogy nem zavarom vagy ilyesmi..tudja is,hogy ki vagyok. Szóval ez jó jel?:D persze nem bízom el magam,csak érdekel..:) mégiscsak a fiúk jobban tudják:P
2009. okt. 26. 22:27
 6/11 anonim ***** válasza:
öhh nekem van egy fiuhaverom akivel mindenhéten talizok és téleg csak haverok vunk..... aszzem :D szoval sinán lehet h egy fiu csak lánybarátot lát vkiben :) mi pl rohadt jol elhülyülünk azt csá :D 15l
2009. okt. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Uccsó: "A lányok az orgazmust színlelik, a fiúk minden mást" Örök szabály :D
2009. okt. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Előfordul.
2009. okt. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Hát szentem igen.Van egy haverinám akit 5 éve ismerek és tök jól elvagyunk ha néha találkozunk v ilyesmi.De abszolút nem érdekel engem mint lány és fordítva is biztos vagyok benne.Ill több olyan lány van akivel jókat dumálunk mert ő is szereti az animéket pl.

14/f

2009. okt. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem egy fiu haverom (ő kezdeményezte az ismerkedést)Nagyon sokáig jártunk össze baráti társaságba, sokat hülyültünk.És egy idő után megtetszett, és sztem én is neki , mert olyan jeleket küldött felém..de csak azt mondta, hogy én neki csak nagyszerü barát vagyok...És persze most meg van vmi barátnője és még felém se néz, nem is dumálunk...nem értem

1 csaj

2010. jún. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!