Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondjam el neki, hogy szeretem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam el neki, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
két hónapja vagyunk együtt, mindig mindennap lángolok érte.a párom komoly, magának való, nem lelkizős és még azt is ritkán mondja, hogy hiányzom neki..de engem néha szétfeszít belül a vágy hogy elmondjam neki, hogy szeretem.szerintetek felesleges lenne?esetleg hogy mondjam neki el..vagy később?
2009. okt. 26. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Mond el.
2009. okt. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

amikor érzed szerintem ezt nem itt kellett volna megkérdezni vagy nemtudom egyszerüen amikor keten vagytok és romantikus a pillanat akkor mond ki neki ... ha ugyérze dmég nemtudod kimondani akkor várj...

(annyi a szar benne hogy nekem is volt pasimakinek nem mondtam ki és szakitott és nagyon sajnálom h eegyszer sem mondtam ki neki)

2009. okt. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!