Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi közük van hozzám? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi közük van hozzám? Mit képzelnek magukról?

Figyelt kérdés
Kb. 1 éve jártam egy sráccal. Minden szép és jó volt addig, amíg fel nem bukkant az ex csaj és bele nem nyúlt, tönkre nem tette az egészet. Én léptem ki, mert az exem nem akarta levakarni magáról azt a pióca netr.ibancot! Kiderült, hogy az ex pasim mellettem csajozott, és az ex csaja azzal megismerkedett és azóta rólam beszélnek, amit hogy őszinte legyek, kezdek már nagyon unni, főleg, hogy hazugságokat találnak ki rólam! Egyikhez sincs semmi közöm, se az exemhez, sem ezekhez a lányokhoz. De az, hogy már az én ismerőseimnél is érdeklődnek felőlem, hogy vajon tudnak-e vmit rólam, meg hogy találkozok-e az exemmel, már nagyon zavar. Mit képzelnek magukról? Miért csinálják?
2013. aug. 10. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:
mert tudják,hogy ideges leszel és ezt élvezik!
2013. aug. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
bérelj fel engem :$ meg adomn a módját nekik.
2013. aug. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!