Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az megoldás, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az megoldás, hogy valaki letörölje magát facebookrol mert nem hagyják békén az exei, meg idegen lányok/fiúk?

Figyelt kérdés

2013. aug. 10. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Tökéletes megoldás, eleve fent sem kell lenni.
2013. aug. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem tök mindegy, de van tiltás opció, nem?
2013. aug. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem ilyen okból, de már próbálkoztam ilyesmivel.


Sajnos az a helyzet, hogy a facebook lett az egyik kommunikációs központ, így sok jó ismerőst is csak ott érek el, ha távol van, ezért végül visszamentem.


Ha nem hagynak békén az exeid, tiltsd le őket, az idegeneket pedig kiiktathatod azzal, hogy átállítod a privacy értékeket, hogy csak ismerősök kereshessenek rád, azok írhassanak neked üzenetet és azok ismerősei küldhessenek barát kérelmet.

2013. aug. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze, én is ezt tettem.
2013. aug. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A letiltás opciót azért találták ki,hogy a nemkívánatos embereket egy gombnyomással el lehet hallgattatni!


De nem értem!

Eleve nem is tudnak zaklatni/írni,ha csak nem igazolod vissza a bejelölését....

2013. aug. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
[link] 6:00tol valaki ismeti a eloadot es/vagy a szam cimet?
2013. aug. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pár hülye miatt nem érdemes töröltetni magad. Tiltsd le akivel nem akarsz kapcsolatot tartani.
2013. aug. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
érdemes inkább nevet változtatni rajta, és pár embernek azt kamuzni hogy törölted magad, és a leglényegesebbeket rajta hagyni
2013. aug. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tanuld meg használni az oldalt. Vannak ám adatvédelmi beállítások is. Meg mi a legrosszabb, amit tehet? Ír egy üzenetet? Nem olvasod el és kész.
2013. aug. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!