Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha egy sztárba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha egy sztárba vagyok szerelmes ez eggyátalán szerelem vagy rajongás?

Figyelt kérdés

Nemtudok mit kezdeni vele hiszen tudom hogy valószínűleg sohasem fogok vele találkozni, de optimista vagyok szóval magyarul ábrándozok róla. Egyszerűen mindenében megfogott tetszik a stílusa a személyisége (legalábbis amiket tudok róla) na meg ő maga is számomra elképesztően helyes és férfias. Egyszerűen féltékenységből megtudnám ölni a mostani barátnőjét aki kihasználja az ő hirességét... És szinte zavar hogy ő még a létezésemről se tud... ezt nemtudm hova tenni tényleg szerelmes vagyok vagy ez csak egyszerű rajongás?


13/L


(Az utálkozó kommenteket hagyjuk!)



2013. aug. 11. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem a sztárba vagy szerelmes, hanem szimplán csak a szerelem érzésébe. Ez minden fiatal lánnyal előfordul általában kivétel nélkül. Ne aggódj, telejsen természetes egy idő után biztosan el fog múlni, amikor majd megtetszik egy másik fiú az ismerőseid közül.
2013. aug. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják, hogy rajongás, igen. Én is és szerintem minden fiatal tini megjárta ezt nemtől függetlenül. Majd kinövöd.
2013. aug. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
jaja én Arielt imádtam de Erick-kel szemben esélyem sem volt. :(
2013. aug. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
:) Én Johnny Depp-et imádom! ^_^ olyan helyes! De rajongtam már más sztárért is, szóval biztos hogy kinövöd/kigyógyusz! 14/L
2013. aug. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2013. aug. 12. 00:21
 6/7 anonim válasza:
one direction? XD
2013. aug. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet- de az is lehet hogy nem ezt csak én tudom és nemfogom elárulni...
2013. aug. 13. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!