Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket is zavar ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is zavar ha valaki nagyon sok képet tesz fel magáról facebookra?

Figyelt kérdés
főleg a nyaralós képekre gondolok

2013. aug. 13. 15:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar jobban, mintha más oldalra töltene fel képeket... Nem használom, ugyanis.
2013. aug. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ki nem szarja lee
2013. aug. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2. az akinek éppen pisálnia kell, az nem fog kakálni rajta. hogy a válaszok színvonalát kicsit kiemeljem.
2013. aug. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez az oldal azért van, hogy az életeseményeidet megoszt, és nem mondhatod senkinek, hogy ne használja ezt a közösségi oldalt :) ugyanakkor én nem foglalkozok az ilyenekkel, ugyanis szerencsére nem ott élem az életemet... 19/F
2013. aug. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Erre találták ki azt a lehetőséget, hogy te állítod be, hogy kiből mennyit akarsz látni.

Ha sokallod, akkor állítsd be, hogy csak a fontos, vagy csak a legfontosabb eseményekre vagy kíváncsi. Biztos van olyan, akinek soha nem sok abból az emberből és neked is biztos van olyan, akiről meg szeretnél minél több képet látni.

2013. aug. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az ő dolga. Ha minden percét meg akarja osztani a néppel, akkor hajrá!
2013. aug. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Már mi a t.ökömért zavarna? Ha érdekelnek a képek, megnézem őket, ha nem, nem nézem. Ha úgy tartja kedve, hadd rakosgassa!
2013. aug. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
leszarom :D
2013. aug. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tőlem annyi képet tehet fel bárki a fészre, amennyit csak akar. Nem vagyok regisztrálva.
2013. aug. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én szeretem nézni az ismerőseim nyaralós képeit. Igen, ebből következik, hogy CSAK olyan ismerőseim vannak, akikét szívesen nézegetem, mert akik nem érdekelnek vagy nem szeretem őket, nem az ismerőseim.
2013. aug. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!