Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akar tőlem ez a fiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem ez a fiú?

Figyelt kérdés
Neten megismertem egy fiút, már több, mint 1,5 hónaja majdnem mindennap beszélgetünk. Amikor elkezdtünk beszélgetni, azután vagy 2 hétre rá összejött egy lánnyal, akivel már rég ismerték egymást. Ki voltam rá akadva akkor, mondtam is neki, hogy ne beszéljünk többet egymással, de ő tovább akart. Folytattuk is a beszélgetést, még mindig gyakran beszélünk egymással. Azt mondja érdeklem, szeret velem írogatni, szívesen találkozna is velem, pedig képet sem látott még rólam. Én 17 vagyok, ő meg 25, kicsit gyerekes is még. Azt mondta, hogy tudna rám várni, nem akarna ő sem lefeküdni, előbb jobban meg kell ismernünk egymást. Most akar valamit tőlem ez a fiú, vagy miért csinálja ezt velem? Tudja, hogy tetszik nekem, mert ő mutatott magáról képeket, nagyon helyes volt mindegyiken. Miért beszél velem ilyeneket, mikor ott van a barátnője? Ismerem már az egyik rokonát is, ő azt mondta, hogy a fiúnak eddig csak komoly kapcsolatai voltak.
2013. aug. 13. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Csak dugni akar. Felejtsd el, jövőre érettségizz le, jelentkezz egyetemre, aztán keress egy normális pasit. Ebből semmi jó nem sülhet ki.

28/F

2013. aug. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, a szexet megkapja a barátnőjétől is
2013. aug. 13. 16:08
 3/7 anonim válasza:
egyetértek az elsővel :)
2013. aug. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem ami nincs meg a barátnőjében azt veled pótolja be
2013. aug. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát jobban meg kellene vizsgálnod, hogy ki a gyerekesebb!
2013. aug. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

mégis mi ne lenne meg a barátnőjében, ami bennem igen?!

utolsó: én miért is lennék annyira nagyon gyerekes??

2013. aug. 13. 17:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a gyerekes hogy hisztizel hogy nem veled jött össze. Meg hogy hisztizel hogy mondják meg miért vagy gyerekes. Egyébként meg normális felnőtt FÉRFIAK és NŐK SZEMÉLYESEN ismerkednek és nem az interneten. Szóval ebből az jön ki hogy baromira gyerekes vagy. Sőt! Gyermeteg.
2013. aug. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!