Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az h majd kiugrik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h majd kiugrik a szívem ha volt bnőmet látom az utcán?

Figyelt kérdés

Nem értem h miért van ez hisz nem vagyok belé szerelmes, és vagy már fél éve nem beszéltünk és több mint 1 éve szakítottunk. De meglátom olyan érzés fog el mint amikor nagyon félek vmitől, és szerintem ő is így van ezzel még, és ilyenkor próbálok inkább elbújni h nehogy észrevegyen, nehogy esetleg ő is szarul érezze magát (talán ezért próbálok elbújni)... Nem szánalmas ez? :D Jah és az a baj h közel lakik szóval sokszor fogom még látni...


Vmi tanács, még mindig nem zártam le magamba ezt a kapcsolatot? Mi segítene ezen?



2013. aug. 13. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
izgalomnak hívják a jelenséget
2013. aug. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Be kő baszni mint az albán szamár oszt problem solved.
2013. aug. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez velem is igyvan
2013. aug. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
ugyan ez van nekem is pont ugyanez...nagyon szerelmes voltál belé és lehet hogy ö volt az igazi szerelmed sose lesz jobb ha meglátod ez mindig benned marad a lelked mélyén:) és ez nagyon jo dolog
2013. aug. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Gondolom nem ovisok vagytok, akkor meg minek bujkálsz? :)Lehet, hogy csak te látod úgy, hogy a lány is hasonlóan érez de közel sem biztos. Én is közel lakok az exemhez, és akárhányszor erre jön, nem nagyon érdekel. Nem köszönök neki, nem beszélünk már mi sem egy jó ideje, kb 1,5 éve szakítottunk. Sosem éreztem magam rosszul miatta, sosem akartam kikerülni, vagy elbújni előle. :D Ha nagyon érdekel ez a téma, akkor próbáld meg tisztázni ezzel a bizonyos lánnyal a dolgokat.


20/L

2013. aug. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Enis igy erzek azoknal a csajoknal akkiknel beprobalkoztam,hajtotam rajuk de aztan lekoptatak ,,De meglátom olyan érzés fog el mint amikor nagyon félek vmitől...ilyenkor próbálok inkább elbújni h nehogy észrevegyen, nehogy esetleg ő is szarul érezze magát (talán ezért próbálok elbújni)...'' enis sokszor lattom es sokszor elpirulok pedig nem vagyok szerelmes belejuk csak szegyelem magam kicsit h nem reg oda mentem hozza most meg semmi max egy szia azzelot meg ismerkedni akkartam vele nem sikerult...
2013. aug. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, még írhattok nyugodtan érdekelnének még válaszok !
2013. aug. 13. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!