Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak kezdenek kiábrándulni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak kezdenek kiábrándulni?

Figyelt kérdés

Egyre több magányos férfit ismerek 18 és 40 év között.

Sokan azt mondják,hogy nem is érdekli őket már igazán a szex,kapcsolat és a nők sem annyira fontosak nekik már.

Legalább is ezt mondják.Arányaiban tényleg sok ember magányos,mint aki párkapcsolatba van.

Vélemények?-De ne a tipikus férfi-női "másik a hibás"szöveggel jöjjetek csak.


Ja és én is férfi vagyok



2013. aug. 13. 18:20
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
96%

Ugyanígy vagyok vele. Sosem volt kapcsolatom, de a magam és mások tapasztalatát elnézve egyszerűen már nem is vágyom rá, a sok időt és energiát az egész nem éri meg.

28/F

2013. aug. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 A kérdező kommentje:

# 1


Vagyis ara gondolsz,hogy nem is éri meg a strapát?...

Én is szoktam ezt érezni,hogy minek is mindez

2013. aug. 13. 18:24
 3/56 anonim ***** válasza:
96%
Igen. Egyszerűen nem ismerek olyat, akinek pár év után ne ment volna szét a kapcsolata, vagy mondjuk 10 év házasság után ne vált volna el.
2013. aug. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
50%

Lány vagyok de én is így gondolom. Próbálkoztam többször is ismerkedéssel de vége az lett, hogy nem jött össze.

Nem éri meg párkapcsolatban élni, nem látom az értelmét.

Persze jó lenne valakiben megbízni és néha néha együtt lenni ölelkezni stb. De szerelmet már nem tudok érezni. És nem is akarok. Egyszer úgy is vége mindennek.

Ritka az aki valóban megtalálja a másik felét.És örök életére együtt maradnak.

2013. aug. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
23%
Dehogy kezdenek...:D
2013. aug. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
30%

"kiábrándulni"

Persze, nem jutnak nőhöz. Ami nem is véletlenül. Rengeteg nő ismerősöm csak panaszkodik, hogy milyenek igénytelenek és bunkók a 30-as férfiak. 40 után pedig még rosszabb a helyzet.

A velem egyidősek pedig annyira bénák, hogy rossz nézni amit csajozás néven művelnek.


Szóval nem, nem kiábrándulásról van szó, csupán életképtelenségről.

2013. aug. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 A kérdező kommentje:

# 4


Úgy érted kár fáradozni,mert nem éri meg.Vagyis az eredmény nem kompenzálja a befektetett erőfeszítést?!

Én is ezt gondolom,de talán még csak agyban kéne ezt megváltoztatni és akkor nem is éreznénk szükségét ennek az egésznek

2013. aug. 13. 18:29
 8/56 A kérdező kommentje:

"Szóval nem, nem kiábrándulásról van szó, csupán életképtelenségről."


Szóval a férfiak hibája?!Ki másé is lenne ugye?!

Ha valami nem megy akkor csakis a férfi nem csinált jól valamit,vagy "életképtelen"

2013. aug. 13. 18:30
 9/56 anonim ***** válasza:
34%
Mivel nekem megy és másoknak is, ezért igen, bennetek van a hiba.
2013. aug. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
88%

9-es!

Gyere vissza 20-30 év múlva, majd meséld el, hány szakításon és/vagy váláson vagy túl. Már ha neked ennyire működik.

2013. aug. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!