Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki ha 15 évesen még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha 15 évesen még nem vertem ki és még nem smároltam? 15/F

Figyelt kérdés
2013. aug. 13. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Ahogyan érzed, de szerintem nem.
2013. aug. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Az első orgazmustól beszarsz XD
2013. aug. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem ciki, sőt okosan teszed. A második hülyeséget írt.
2013. aug. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Valamikor el kell kezdeni xdd
2013. aug. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem az.


17/L

2013. aug. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyeltalán nem ciki! :)
2013. aug. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17%
Én már 14 évesen kurtam a barátnőmet! ;)
2013. aug. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
egyáltalán nem gáz!:) azért, mert a társadalom sajnos már elvárná, hogy akár 13 évesen masztizz folyamatosan, ne legyél szűz, használd ki a lányokat, stb., attól még nem kell azt tenned!:) sőt, az ilyenekből lesznek az igazán normális férfiak.:) fogd fel így, és légy szíves, csak akkor kezdd el, ha készen állsz!:) 16/L
2013. aug. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 HypertroniX válasza:
Én 13 évesen vertem először azóta amikor inger van és nyugodt környezet teszem a dolgokat. Én nem azért kezdtem mert "ilyen korban már muszáj" hanem azért mert kíváncsi ember vagyok :P először még nem tudtam hogy hogy kell de beletanultam. Nem ciki ha még nem csináltad, de ha elkezded van rá esély hogy nem fejezed be egyhamar. És fontos: csak akkor verd ki ha ingered van, és ne kényszerből mert az soha sem adja meg az érzést
2016. jún. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!