Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Légyszi nyugtassatok meg!? Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Légyszi nyugtassatok meg!? Az előbb irtam ki kérdést. De még mindig sirok már egy órája. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A nevelőapám beakar alázni a barátom szüleinél hogy én kurrva vagyok. Mit csináljak?


Itthon nincs minden rendben..

Anyuval sokat veszekszünk...

A barátommal 1 hónapja jöttem össze és ő rengeteget dolgozik.

napi 10 12 órát és csak este tudunk találkozni úgy hogy ottalszom.

Anyuék a fejükbe vették hogy én egy mocskos kurrva vagyok a nevelőapám meg 30 éve ismeri a szüleit és most részegen hazajött és megrángatott megütött és megfenyegetett.Azt mondta hogy én egy mocskos kurrva vagyok és ismeri a barátom szüleit 30 éve ,és nem engednék hogy egy ilyen mocskos lányt elvegyen és nem akarja hogy szégyent hozzak rá ezért szombaton elmennek anyuval a szüleihez és elmondják hogy én egy mocskos kurrva vagyok és búcsuzzak el a barátomtól és hogy most töltöm vele az utolsó napjaimat.

ANNYIRA ÖSSZETÖRTEM MOST!!

Eddig is gyűlöltem a nevelőapám de most...

Istenem..

annyira szeretem a barátomat!!:( Ő a mindenem.

Tényleg rengeteget alszom náluk de máshogy nem tudunk találkozni.

20 kmre lakik tőlem és este már buszok sem mennek hogy haza tudjak menni.

Mit csináljak?!

Már sírok az idegtől annyira félek!!!


Ezt irtam ez a történetem..

Nem is bírok aludni.Nagyon félek valamivel nyugtassatok meg légyszi.Annyira imádom a barátom..tényleg Ő a mindenem nagyon szeretem Őt.


2013. aug. 13. 23:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

mondd el a barátodnak az egészet

és amúgy se hinné el, ismer téged

2013. aug. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
írd ki egy óra múlva is
2013. aug. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Sir Sarcasm ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Ha elmúltál 18 akkor húzz el onnét.
2013. aug. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Húha:S Basszus, nagyon sajnálom:(

Mi lenne, ha te beszélnél előbb a barátod szüleivel? Elmondanál nekik mindent, amit itt leírtál még akár többet is, hogy megértsék az egészet, hátha akkor nem lenne baj belőle.

A barátod tud erről? Ő mit szólt hozzá?

2013. aug. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
este 11tól 2óránként lehet kérdést kiírni,
2013. aug. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Bocsi,de muszáj kiírnom magamból..

remegek a félelemtől fáj a fejem a sírástól és folyamatosan sírógörcsök jönnek rám.

Nagyon megijesztett ezzel most.

2013. aug. 13. 23:46
 7/12 anonim válasza:
Meséld el ezt az egészet a barátodnak, és vele együtt a szüleinek.
2013. aug. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

egy tanárodat felkereshetnéd, vagy valakit, akihez bizalmad van és elmondhatnád ezt. mert ez nem normális, h a család így bánik veled. ez ellen tenni kéne. vagy legjobb lenne, ha egy kicsit elmennél otthonról...

2013. aug. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
megmondom, sajnos most fáradt vagyok elolvasni a kérdésed. de ha jól értem, ittas volt a nevelőapád. ilyenkor olyanokat mond, olyanokat csinál, amiket egyébként nem. ha kijózanodik, másképp fogja ezt gondolni. egy ittas emberre meg senki nem hallgat. :)
2013. aug. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mondd el a barátodnak és majd jól szétveri a részeges disznó pcsömöccse nevelőapádat! Találkozzak egyszer egy ilyen féreggel, még a szart is kiverném belőle aztán felnyalatnám vele.
2013. aug. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!