Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki vékony, az automatikusan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki vékony, az automatikusan szép is?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a sokadik ilyen kérdés már, de kezdek besokallni.

Nagyon sokszor látom azt, hogy olyan lányra, aki nekem mint nő szépnek tűnik, sok pasi azt mondja, hogy "teltkarcsú", mert nem lapos, van feneke-melle. Ettől még nem dagadt. :)Komolyan teltkarcsú az, aki nem deszka? -.-

Nem, nem vagyok kövér, nem mondom, hogy topmodell vagyok, de nem folyok szét, szóval ezektől a kommentektől legyetek szívesek megkímélni, köszöntem :)


2013. aug. 14. 21:51
1 2 3
 11/25 andi9208 ***** válasza:
nem, csúnya, de ez arctól is függ, meg h kinek mi jön be.. egy extra dagadt nő is lehet szép, a párja számára..:)
2013. aug. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
hát tudja a fene, én tök átlagos testalkatnak látom őket. :)
2013. aug. 14. 22:03
 13/25 Sir Sarcasm ***** válasza:

Szóval zavar, hogy a férfiak szerint van egy határ ami után már egy nő nem vonzó?


Nem értem mire akarsz kilyukadni. Azt pedig végképp nem értem, hogy a vékonyságból miért következne az, hogy valaki szép O.o A seggen és a mellen kívül is vannak ám dolgok amik meghatározzák a szépséget, a legfontosabb az arc.

2013. aug. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Engem nem zavar, csak furcsállom. :)

Nincs gondom a pasikkal, nem is volt, nyilván az a srác, akinek a modellalkatú lányok jönnek be, nem engem fog választani, de ezen kívül tömérdek más ízlésű pali rohangál ezen a sártekén.


Igazából az zavar, hogy nagyon sokszor azt látom, hogy ha egy nőnek van pl kiállása (és nem azért, mert befoglalja az utcát), vagy van feneke- melle, az automatikusan TELT némelyik pasi szemében. O.o Egyszerűen mintha nem léteznének fokozatok

2013. aug. 14. 22:09
 15/25 anonim ***** válasza:
Első képen az első kettő jó, a harmadik max. részegen cumi, a második link reménytelen.
2013. aug. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Értem, mit akarsz kihozni a dologból, de nyilván te is tudod a választ a kérdésedre. Nem automatikusan szép az, aki vékony is. Egy normális, felnőtt, intelligens ember nem ez alapján dönti el, hogy ki a "szép". A szépség fogalmába rengeteg dolog beletartozik, felesleges is lenne ecsetelni. Viszont úgy érzem, kezd ez az egész a ló másik túloldalára zuhanni. Szerintem mostanság rengeteg férfi elmondja, hogy imádja, ha valaki nem lapos, ha van mit fogni egy nőn, ha van melle és feneke, mert hát ugye csontokkal csak a kutyák játszanak. Én ezt kicsit sértőnek érzem azokkal szemben, akik vékonyak, mint ahogy én is. 170 centimhez 48 kiló vagyok, és nem tudok hízni, akármennyit zabálok akármikor, ilyen az alkatom, törékeny vagyok, csontos. Van mellem és fenekem, de dagadt sosem leszek. Szóval azért ne kezdjünk el elmenni a másik irányba, mert lassan komolyan én érzem magamat kellemetlenül, amiért vékony vagyok.
2013. aug. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Szerintem ez olyan dolog, hogy ki-ki mást érez sértőnek. :) Meg nyilván a negatív dolgok jobban megmaradnak. Aki duci, az fogyni akar, aki vékony, hízni, lehetőleg mellre. :D

Abban viszont asszem egyetértünk, hogy iszonyat, amit manapság a nőkkel csinálnak.

2013. aug. 14. 22:34
 18/25 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg iszonyat. De azért remélem megértesz. Nyilván sértő, ha valakit ducinak neveznek, de pont ugyanennyire bántó, ha azt kérdezgetik, hogy éheztetem-e magamat, vagy egy netán kicsit szélesebb lány megvetően végigmér engem egy nyilvános helyen. Rendszeresen előfordulnak hasonló esetek, és legszívesebben kifutnék a világból. Nekem iszonyatosan kicsi az önbizalmam, mégsem gúnyolódok másokon, mégsem kérdezgetek sértő dolgokat. Viszont tény és való, hogy nem igazán tudják az emberek, mit is akarnak pontosan. Nem jó senki úgy, ahogy van, mindig megtalálják rajtad a hibákat, akár ilyen, akár olyan vagy.
2013. aug. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Persze, igazából semmi nem jó. :D Ha vékony vagy, hízzál, ha telt vagy, fogyjál, ha szőke vagy, legyél barna, ha fekete, szőkítsd ki. :DD
2013. aug. 14. 22:53
 20/25 A kérdező kommentje:

Egyébként pont ma esett meg, hogy ültem a buszon, előttem egy ilyen plázacica kinézetű hölgy, fülemben fülhallgató. Azt hitte, nem hallom, és közölte hogy

"háááát...szép arca van... meg jó a sminkje... meg szép a haja, meg jó csöcsei vannak...de fogyhatna, meg nem kéne bakancsot hordania"

Na erre azért már beszóltam, hogy " a fülem pedig k.urva jó :D"

2013. aug. 14. 22:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!