Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki vékony, az automatikusan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki vékony, az automatikusan szép is?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a sokadik ilyen kérdés már, de kezdek besokallni.

Nagyon sokszor látom azt, hogy olyan lányra, aki nekem mint nő szépnek tűnik, sok pasi azt mondja, hogy "teltkarcsú", mert nem lapos, van feneke-melle. Ettől még nem dagadt. :)Komolyan teltkarcsú az, aki nem deszka? -.-

Nem, nem vagyok kövér, nem mondom, hogy topmodell vagyok, de nem folyok szét, szóval ezektől a kommentektől legyetek szívesek megkímélni, köszöntem :)


2013. aug. 14. 21:51
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
:D Helyes, hogy visszaszóltál, megnéztem volna az arcát. Hát igen, ilyenekre gondoltam én is... a lényeg az, amit ki akartam hozni a dologból, hogy nem olyan csodás az élet "deszkaként" sem.
2013. aug. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Képet vagy fake!
2013. aug. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Ez kinek szólt, utolsó?
2013. aug. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Nekem szerintem. :)


Ja, visszaszólásban nagy vagyok :D ez néha jó, néha nem jó.

Égett a kiscsaj rendesen egyébként, még hozzáfűztem, hogy "nem magadat járattad le", aztán leszálltam :D

2013. aug. 14. 23:30
 25/25 anonim ***** válasza:
Az emberek a tökéletest keresik, ezt nyomja beléjük a média, stb. Persze sosem fognak tökéletes embert találni, azon egyszerű oknál fogva, hogy tökéletes ember nincs:) Na, ebből az következik, hogy a hibákra koncentrálnak, és mindig is fognak találni. Ha azt néznék másban mi a jó, nem lenne ilyen szigorú a mérce. Persze attól még mindenkinek más fog bejönni, valakinek ez, másnak az.
2013. aug. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!