Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párommal nem tudjuk megbeszé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal nem tudjuk megbeszélni a problémáinkat mit tudnátok tanácsolni?

Figyelt kérdés
A barátommal és én tiszta ellentétek vagyunk már mint úgy hogy ő sokkal beszédesebb mint én.Én szégyellős vagyok és nehéz más emmerekkel beszélgetnem.Mondta hogy szeretné ha el mennék vele a rokonaihoz.A szüleinek már bemutatott ,már voltam jó párszor náluk de ott nem valami jól éreztem magam mert nem tudtam mit beszélni velük és feszéjezve éreztem magam többször is.Ezért félek elmenni vele a rokonaihoz mert tudnám hogy úgyse érezném jól magam megint új emberek társaságába ,elég csöndes vagyok ilyenkor nem is tudom mit mondjak nekik.Próbáltam megbeszélni a barátommal de ő rögtön azt vágta le hogy én nem akarok menni vele de nem erről van szó hanem hogy szégyellős és feszéjezett lennék de nagyon.azt nem mondtam neki hogy félek meg hogy úgysem beszélnék a rokonaival és hogy tutom hogy nem érezném magam jól mert sztem idiótának nézve vagy nemtudom és ez aggazt.Azt is mondtam neki hogy ez még nekem korai hogy elmenjek a rokonaihoz és ott aludjak 1-2 napot erre azt mondta hogy ez csak kifogás ugyanis 3 hónapja vagyunk eggyütt.Nem arról van szó hogy nem akarok menni hanem félek ettől az egésztől és tudom hogy nagyon zavarba lennék és feszéjezett.az meg ha elmondom neki ezeket hogy én milyen vagyok/és hogy fogom magam érezni az meg olyan gáz nem?nagyon megköszönném aki tudná nekem segíteni ,tanácsot adni!!:))
2013. aug. 15. 08:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Korai, én is utálok rokonokhoz járni, nem értem miért kell erőltetni ennyi pár hónap után. Ráér még.
2013. aug. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az a minimum, hogy elmész vele a szüleihez. Nem azért kell elmenni, hogy te jól érezd magad, úgy jött le, mintha ezt várnád el. Azért kell elmenni, hogy megkezdődjön az elfogadásod, hogy a fiú büszke lehessen rá és mert ez az elfogadott szokás több száz éve. Persze, hogy feszélyezett leszel, ez teljesen normális, de az életben sok olyan dolog van, amit meg kell csinálni. Tanulni, dolgozatot írni, vizsgázni, állásinterjúra menni, dolgozni, takarítani... ez is egy ilyen.
2013. aug. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem tudom miért nem tudod megmondani neki az igazat h szégyenlős vagy stb
2013. aug. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Úgy van, ahogy a kettes írja.

Attól függetlenül beszéld meg a pároddal, hogy nagyon feszélyezett vagy, és találjatok ki valamit ennek a megoldására, de ne azt, hogy nem mész, ez tényleg sértő lehet a barátodnak...

És ne viselkedj nagyon mimózán a barátod rokonai előtt, mert nem leszel szimpatikus, ne fancsali képpel üld végig az egészet.

2013. aug. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!majd igyekszem!:)
2013. aug. 15. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!