Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki az akivel féltékenyé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az akivel féltékenyé tehetem a barátomat?

Figyelt kérdés
Felelőséget senkiért nem vállalok! Azért akarom féltékenyé tenni mert ez a "drága" megcsalt és én vissza fogattam mert állítja hogy nagyon szeret az csak gyenge pillanat volt, én ezt sajnos nem nagyon hiszem el. Ezért szeretném féltékenyé tenni kíváncsi vagyok féltékeny lesz-e... Tudom nagyon gyerekes viselkedés, de háborúban és szerelem mindent!
2013. aug. 16. 22:17
 1/10 anonim ***** válasza:
bolond.
2013. aug. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne trükközz, ha szeret magadért szeressen, és ne a trükkjeidnek döljön be egy darabig.
2013. aug. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát, ebben senkinek nincs semmi élvezet, lehet neki is ugrik annak, aki most itt bevállalja.

Akkor legalább igaziból lehessen már téged megkapni...

2013. aug. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Magyartanárodral próbáld meg :)
2013. aug. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4.!

Tudom hogy vannak benne helyesírási hibák...

Ne haragudj érte péntek 22:26 perckor úgy hogy az egész hetet végig dolgoztam és 13 éves gyerek beszólogat ezen az oldalon...

Grat ez színvonal!

2013. aug. 16. 22:25
 6/10 anonim ***** válasza:

Abból semmi jó, főleg rendes kapcsolat nem sül ki.

Ha már 1x megcsalt máskor is megfog, hányszor lesz még vajon ilyen gyenge pillanata??

Legalább te ne süllyedj le az ő szintjére.

2013. aug. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha nem hiszel neki akkor inkabb hagyd ott! hulyeseg trukkozni. es ha feltekeny lesz azzal mit ersz el??
2013. aug. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagy ember a barátod?Ha nem akkor dughatunk.:D
2013. aug. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

OK, átjössz, szexelünk, lefilmezzük, az arcába vágod és figyeled a reakcióit.

Erre gondoltál?

2013. aug. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tipikus női agyfosás. Saját magadat őrlöd fel a hülye játszmázásoddal, közben te szaladsz egy tróger után. Megérdemled a sorsodat!
2013. aug. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!