Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondják, hogy ez az egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják, hogy ez az egész gáz amit csinálok. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Szerintem nem. ezzel kezdeném. az ok, hogy az egyik csaj az exem, a másikkal kavartam, de miért ne lehetne velük spanolni? akkor is ha van barátnőm? miért zavarja ez a csajokat? ezt nem értem. fb-n is küldök néha dolgokat ezeknek a csajoknak. mi a rossz ebben?


21 F


2013. aug. 16. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Semmi.

Csak nem veszik észre magukat!

2013. aug. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy társadalmi elvárás, hogy lemondj arról, ami nem a tiéd. Ha mindent meg akarsz tartani, azt kapzsiságnak hívják.
2013. aug. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 ASOT ***** válasza:

mert féltékenyek...és ha most nem fogadja el később sem fogja.és ha tovább szítod a tüzet akkor háború lesz.

ez van.

2013. aug. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

21 évesen jártam egy lánnyal (A), dugogattam exemmel (B), és fűztem jövendőbelim (C) fejét.


Na ez már tényleg gáz volt...

2013. aug. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja és nem kell foglalkozni velük...Húgyozd le őket vagy mit tudom én...
2013. aug. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
az új barátnőimet zavarja, de miért? nem kapok rá konkrét választ? mi a rossz abban,ha bulizós videókat küldözgetek nekik. ha van barátnőm, annak nem, minek? ha már együtt vagyunk...
2013. aug. 16. 22:46
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondold végig fordított helyzetben. Te hogy éreznéd magad, ha mondjuk a csajod rendszeresen jópofizna az exeivel?
2013. aug. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%

féltékeny.. neked hogy esne ha a barátnőd az exével irogatna a hátad mögött, közben pedig akivel a járásotok előtt pár hónappal kavargatott azzal is ugyan úgy irogatna?


ha legközelebb felhozza a témát, magyarázd el neki hogy csak haverok ennyi. egyszer csak megérti.

2013. aug. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmi rossz nincs ebben. Félnek, hogy több van mögötte, ennyi.
2013. aug. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!