Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy egy időre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy egy időre kiábrándultam a férfiakból, más is van így, szingli csajok?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre,a környezetemben,hogy szinte az összes pasi csak szexet akar,gusztustalanul viselkednek.


Tisztelet a kiv. nek,bár én eddig nem sokat láttam....

Pl itt is olvasgattam férfiak által kiírt kérdéseket,hogy így megcsalták a bnőiket,meg úgy,büszkék rá.... meg arra izgulnak,hogy lespriccelik egy lány arcát,megetetik vele a....de nem is akarom folytatni ezeket a gyomorforgató dolgokat.

Tiszteletlenül,kutya módjára beszélnek a nőkkel/nőkről....

Lehet könnyebb lenne az életem,ha leszbi lennék,viszont sajnos sosem tudnék kívánni egy nőt.

Tudom siránkozásnak hangzik amiket leírok,de ha a pasik siránkozhatnak napi 100("csúnya pasi miért nem talál nőt?" "miért nem találok rendes lányt?") kérdésben,akkor kit érdekel.....


2013. aug. 16. 23:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Helló! Hééé! Itt vagyok, látsz, figyelsz? Na, akkor elmondanám, hogy nem vagyok olyan, mint amit a kérdésben írtál. Mégis, hány barátnőm volt szerinted 22 év alatt? Egy sem, mert mind megijedt attól, hogy kedvesen közeledtem.


Köszi, felhívás vége!

2013. aug. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Kedves kérdező! Hasonló, mondhatnám azonos cipőben járok én is...
2013. aug. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok :/

20/L

2013. aug. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

ma 23:18

"Tisztelet a kiv. nek"

2013. aug. 16. 23:22
 5/13 anonim ***** válasza:
20 éves vagyok, szingli, és vhogy nem is vágyok a rózsaszín ködre (hála a sok hímsovinisztának). szóval egyetértek Veled kérdező...
2013. aug. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Igen, minden pasi ilyen vagy legalábbis hasonlóan ahogy leírtad.

Koncentrálj inkább csak magadra, pl. jövődre!

2013. aug. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

hasonló cipőben járok mint te!


én még attól tudok kiakadni,mikor megpróbálják mostanság megmagyarázni nekem a pasik,hogy csináljuk már az anált,mert annyira fogom élvezni!


Hát ba+

dugj fel magadnak valamit akkor!


Pont múlt héten történt velem:

Megyek a boltba,mögöttem 2 csávó,olyan 30 év körüliek!

Nagyon néztek,erre látványosan balra,jobbra fordulok,mondom mi olyan érdekes,majd röhögni kezdenek!

Na ideges lettem,megkérdeztem,"ne haragudjanak már,de mi olyan vicces?"


Erre hallom hogy halkan odasúgja az egyik a másiknak,hogy "melyik felét vállalnád be,alsó,vagy felső?"

Mi meg csak összenéztünk az eladónővel,hogy lehet valaki ennyire proli....


Fúúú olyan ideges lettem,hogy remegve ültem a volán mögé....na akkor én is kiábrándultam egy időre!

2013. aug. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%

Kedveseim, ti vagytok oda a rosszfiúkért.. hát viseljétek a mellékhatásait.

Aki meg valóban, szívből szeretne, becsülne benneteket azt meg kikosarazzátok.

2013. aug. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
45%

én meg a nőkből! semmivel sem vagytok jobbak és szeretetreméltóbbak mint a férfiak...

26F

2013. aug. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

" én meg a nőkből! semmivel sem vagytok jobbak és szeretetreméltóbbak mint a férfiak."


Ez olyan ostoba mondat volt, hogy az előtted szóló "rosszfiús" béna közhelye már nem is bántotta annyira a szemem, mint ahogy alaphelyzetben tenné. :D

Minek szólsz az egész női nemhez? Hát bocs, de én nem vagyok egy lapon említhető sem a pipiáner szánalmas kis r_ohadék férfiakkal, sem pedig az otromba, számító r_ibanc nőkkel sem. Nem a neme fogja eldönteni, hogy valaki méltó-e a szeretetre, hanem a tettei.

Siralmas már ez a "nemek harca", ami itt megy minden egyes nap. És ez a kérdezőnek is szól úgy btw!

2013. aug. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!