Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális a pasimtól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális a pasimtól?

Figyelt kérdés
arra kért, hogy ne becézgessem. se nyílvánosan se a négy fal között. pl. drágám, édesem, kedvesem stb... ez olyan fura. szinte megtiltotta nekem.
2013. aug. 16. 23:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Lapát!
2013. aug. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

őt zavarja

kicsit fura, de végülis nem nagy kérés

2013. aug. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Billentsd fenéken.
2013. aug. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
a páromat ne becézzem? abban mi a normális? mindenkit becézhettem eddig,senkit se zavart. nem szólít sehogy sem. max. gyere? jössz. vagy az exe nevén.
2013. aug. 16. 23:27
 5/11 anonim ***** válasza:
60%

Hallod... Ha ez vele a legkomolyabb probléma akkor ki ne dobd... én nem tom a férfiakból így 30 felett már esküszöm csak a selejt maradt a piacon, a szinglilét egy rémálom...


34N

2013. aug. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
szóval nyugodtan szólítson az exe nevén???
2013. aug. 16. 23:31
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

"én nem tom a férfiakból így 30 felett már esküszöm csak a selejt maradt a piacon"


Bahahaha de jót nevettem köszi! :D

2013. aug. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ez a tipikus kedvesség,h másnak nagyobb baja van,ezért az illető nehogy változtatni merjen a helyzetén, sőt adott esetben legyen hálás a kérdező, h a pasija az exe nevén szólítja...logikus!

szerintem próbálj meg beszélgetni a pasiddal, h oké,ha nem szereti,h Te becézgesd, viszont Neked jól esne.

2013. aug. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jah a kommenteket már nem olvastam, ha az exe nevén szólít az tényleg gáz... azt hittem csak annyi h ne legyen "drágám, nyuszó, édes" stb... me sztem az még egy elfogadható kérés... de így már lehet télleg ki kéne dobni... am előző, ha ismersz vki jót 30 felett, dobj meg egy face adatlappal :D
2013. aug. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, de a becézgetést én is utálom.


Az ex nevét nem teljesen értem, hogy hogy jön ide...

2013. aug. 17. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!