Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 44 éves férfinak hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 44 éves férfinak hogyan adhatnám tudtára, hogy nekem nagyon tetszik?

Figyelt kérdés

Vagy már ennyi évvel a hátuk mögött ők már látják ezt egy nőn?

Előfordulhat, hogy ilyen korban bátortalan valaki?

A férfi egyedülálló, még mielőtt bárki megkérdőjelezné, én pedig 25 vagyok.



2013. aug. 17. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ő érdeklődik irántad?

Ha igen, vesd be a szokásos női praktikákat. Szemezés, beszélgetés, sok mosolygás stb. stb.

2013. aug. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Meglát, akkor mindig mosolyog, integet, szokott viccelődni, meg szoktuk nézni egymást, de nem tudom, mit gondoljak, hiszen amikor azt érezném, hogy tetszem neki, mindig elbizonytalanodok.

Vagy nem is tetszenék neki?

Ha meg tetszek neki, miért nem lép?

2013. aug. 17. 10:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Mit tudsz róla? Lehet, hogy foglalt vagy nős, azért nem közeledik. Vagy csak egyszerűen nem akar komoly kapcsolatot.
2013. aug. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, mint ahogy egy 24 vagy egy 34 évesnek...
2013. aug. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megtudhatnánk, hogy miért tetszik neked nagyon egy nálad 19 évvel idősebb férfi? Gyakorlatilag az apád lehetne.
2013. aug. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom, miért tetszik.

Valamiért vonz az idősebb korosztály.

Tetszett már több férfi ebből a korosztályból, sőt 50-en felül is, szóval nem ez az első ilyen eset.

Tudom, hogy apám lehetne, és az a vicc, hogy ő is pont 1968-as születésű, mint apum.

2013. aug. 18. 22:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy te is tetszel neki, de nem mer közeledni, pont azért, mert hát mégis csak az apád lehetne...
2013. aug. 19. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!