Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok ahhoz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ahhoz, hogy manapság a strandokon, tópartokon szinte minden fiatal srác térdig érő fürdőnadrágban fürdik? Lent kifejtem bővebben.

Figyelt kérdés

Feltűnt nekem, hogy az utóbbi években szinte minden tízen- és huszonéves fiatalon csak térdig érő fürdőnadrágot lehet látni. Jómagam a harmincas éveimet taposom, de emlékszem gyermekkoromban mennyire ciki volt, ha valakinek nem volt fürdőnadrágja (akkor még a fecske volt a divat) és rövid nadrágban fürdött. Én ma is ragaszkodom a fecskéhez, pont azért, hogy a testem minél kevesebb része maradjon fehér napozás után. Most jön a képbe, hogy miért ebbe a kategóriába tettem fel a kérdést: szóval annál cikibb helyzetet nem tudok elképzelni, hogy egy mai fiatal levetkőzik a barátnője előtt és térden felül csupa fehérek a lábai, mert azok nincsenek lebarnulva. Néha az az érzésem, hogy visszafelé haladunk. A 90-es években, amikor szinte minden férfi fecskében fürdött, annyira nevetséges volt, amikor láttuk a szüleink, nagyszüleink nyári fényképeit, amiken boxer típusú fürdőnadrágban feszítenek.

A másik dolog, ami szemet szúrt. Az még csak hagyján, hogy rövid nadrágban fürdenek, de alatta ott van a pamut boxer alsó. Kérdem én, nem azért találták ki a fürdőnadrágot, hogy azt fürdőzésre és napozásra használják? Vagy csak én vagyok már nagyon öreg? Azt vettem észre, hogy a fiatalok körében valahogy ciki átöltözni. A lányok is kimennek a strandra, hazafelé a vizes fürdődresszre ráveszik a farmer rövid gatyát vagy ruhát, és úgy mennek haza. Hát én meg is halnék, ha a vizes fürdőnadrágra rá kellene vegyek valami száraz ruhát, és abban a vizes cuccban menjek haza, kocsiba ülni stb. Tényleg velem van a baj, vagy mindenki ennyire ragaszkodik a hülye divathoz?



#fürdőnadrág #fecske típus
2013. aug. 17. 10:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

a mai fiatalok akiket ez érdekel járnak szoliba :D


akit meg nem érdekli azokat meg nem érdekli

2013. aug. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sok minden cikibb lehet,minthogy fehér valakinek a lába.

Amúgy én nem ismerek olyat,aki az alá boxert venne.

2013. aug. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Én veled értek egyet!! 22/ F
2013. aug. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
lehet hogy ezekben a bő cuccokban nem látszik annyira a merevedés ;) és ez a titka
2013. aug. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

"Amúgy én nem ismerek olyat,aki az alá boxert venne."

..........

Hát rengeteg olyant látok. Gyakran járok bányatavakra, folyópartokra fürdeni, és bizony azt látom, hogy megérkezik egy csapat tizenéves, leveszik a pólójukat, és irány be a vízbe. a rövid naci alól pedig kikandikál a márkás boxer alsó gumicsíkja. Szinte mindenki így fürdik. Fürdés után visszaveszik a pólót a zoknit és a vászoncipőt, és indulnak haza.

2013. aug. 17. 10:33
 6/28 anonim ***** válasza:

Valamivel idősebb vagyok, de nem sokkal, de úgy emlékszem, a tinédzser koromra, hogy már akkor is minden fiú, térdig érő nadrágban strandolt. Nem is változott annyit a divat, talán. Te hol strandoltál, ahol fecske volta divat?


Alsót meg azért vesznek, alá, hogy ha spontán merevedésük van a fúknak ne legyen annyira szembetűnő.


És ne vegyél vizes fürdőnadrágra, száraz ruhát, neked az nem jó, úgyhogy ne tedd.

2013. aug. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

úgy van, ahogy leírod. bár én inkább a fiúkon látom, hogy ciki nekik átöltözni, bezzeg minket kinéznének a strandról, ha pólóban vagy/meg rövidnadrágban fürödnék, de ők meg szégyenlősek.:O mondjuk az én barátnőim is a fürdőruhára veszik a ruhát, és úgy mennek haza, de előtte megvárják, míg megszáradnak. én is furcsálltam ezt, én mindig átveszem rendes bugyira.


szerintem is gáz (meg igazságtalan:P) ez a hosszú gatyában fürdés, fürödjön csak az összes fiú fecskében.:P nem is értem mi ez a szégyenlősség.:O 20/L

2013. aug. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Én pl azt nem értem, hogy miért gáz az, ha valaki zoknit és szandált hord együtt?

Sokkal praktikusabb, hisz a lábat nem dörzsöli ki, vagy pl amikor szandálban van az ember, és a lábán nincs zokni, de lebarnul... a szandál nyoma meg ott marad. Melyik az esztétikusabb? Ezt a divatnak alig nevezhető valamit is a buznyák stylistok találták ki.

Amúgy meg a kérdező válaszához hozzászólva...

"annál cikibb helyzetet nem tudok elképzelni, hogy egy mai fiatal levetkőzik a barátnője előtt és térden felül csupa fehérek a lábai, mert azok nincsenek lebarnulva"

És aki rövidnadrágban dolgozik a tűző napon és lebarnul? Nem fognak az emberek egy szál gatyában, vagy hosszú szárú nadrágban dolgozni, csak azért, hogy minél több, vagy kevesebb barnaság legyen rajtuk.

2013. aug. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
A kérdező alap észrevétele nekem is feltűnt nemrég, de nem vetettem rá olyan nagy figyelmet, és azt sem mondanám, hogy különösebben zavarna. Az tényleg kicsit igazságtalanság, hogy a lányoktól a fiúk elvárják a minél kivágottabb fürdő rucit ők meg annyira fedik a testüket. 22l
2013. aug. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Én személy szerint például nem a divat miatt veszem fel a térdig érő fürdőgatyát,hanem mert én nem szeretem magam mutogatni,és szeretem elkerülni a cikis helyzetek kialakulását,illetve tényleg tudom "álcázni" ha esetleg megindul a merevedésem a strandon mondjuk.A fecskét én kifejezetten utálom,soha nem vennék fel,számomra egyszerűen nem esztétikus.Az,hogy hol vagyok barna vagy hol leszek,egyáltalán nem érdekel.Akinek esetleg ez miatt nem tetszenék,azt nem is érdeklem igazán,innentől fogva pedig nem érdekel a véleménye.Átöltözni is utálok,nyilván ismét a fent említett cikis helyzetek miatt,mert ahol át lehet öltözni azok a fülkék nem sok mindent takarnak hogy szépen fogalmazzak.Inkább kijövök előbb és megvárom míg megszáradok,így sokkal jobb és szárazon mehetek haza.Mondjuk én alsónadrágot nem szoktam alá venni,vagyis idáig nem tettem,de elgondolkoztam rajta,mert a fürdőnadrág még így is keveset takar tényleg,ha például kijövök a vízből,így egyből meg is igazítom a nadrágot,hogy ne érezzem magam kellemetlenül abban a helyzetben.Sőt én még a térdig érő fürdőnadrágnál az oldalsó madzagokat is megkötöm elég szorosra,ami a két szárnál van,mert azért ott is be lehet látni ha esetleg valaki olyan szögből láthatna,így azt is jól behúzom,és így kiszűröm azt is,hogy onnan bárki bármit láthasson.

22/F

2013. aug. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!