Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak nekem nagyon furcsa?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak nekem nagyon furcsa? ( bovebben lent )

Figyelt kérdés
Arrol van szo , hogy ismerek egy sracot , nagyon megtetszett , viszont neki egy mas lany tetszik. Az a furcsa , hogy en eleg csinos lany vagyok visszont aki neki tetszik az egy eleg koverke lany... igaz szep az arca de akkor is . A srac egy fonyeremeny , jol nez ki, jol oltozkodik , vicces , okos s megis , hogy lehet , hogy neki egy olyan lany tetszik aki a kisujjaig se er ?
2013. aug. 17. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Te kérdező, te, idiót- b-romállat vagy.


Nem a kinézet számít, lehet hogy az a másik lány 300x jobb mint te, mert vannak belső értékei, kedves, aranyos, VELED ELLENTÉTBEN.


Miaz hogy te elég csinos lány vagy? Lehet te annak látod magad, de a srácok 50%-a rád se nézne, mert egy rib-nc vagy.

2013. aug. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Talán szerelmes belé?ha szerelmes belé külső nemszámít...:)
2013. aug. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy kérdező, 5?! Buta vagy, nagyon.
2013. aug. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát igen egyszer rá kell jönni, hogy nem csak a pushup kirakott mell kicsi szűk ruha meg a 200 like a profilképeden számít meg, hogy nem kaphatsz meg mindent :)
2013. aug. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Enikő te vagy az? :))
2013. aug. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
25 eves vagyok dragaim
2013. aug. 18. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!