Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan van olyan pasi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan van olyan pasi, aki képes ilyenre ha van barátnője?

Figyelt kérdés
Mikor jártunk, és ott voltam náluk, beléptem az fb-re,viszont mivel siettünk, úgy hagytam véletlenül. Rá egy hónapra szakítottam vele. Elég durva dolgai voltak, úgyhogy inkább "lelétem". Rá egy évre kiderült, hogy a nevemben pár csaj ismerőse szidalmazó üzenetet kapott. Nem értettem az egészet, de már rájöttem. Folyamatosan belépett a fiókomba. Persze mikor szét mentünk, mail-t és jelszót váltottam. De akkor sem értem, hogy mikor együtt jártunk, miért csinálta ezt? Amúgy is egy pletyis, rosszindulatú ember, na de mikor barátnője van neki...
2013. aug. 17. 13:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Van (ismersz is egyet).
2013. aug. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szóval azt gondolod a te fészedről küldött szidalmazó üzeneteket az ő női ismerőseinek? Ennek semmi értelme...
2013. aug. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Milyen + dolgai voltan ennek az embernek?
2013. aug. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tudod, vannak, akik tudnak gerinc nélkül élni.
2013. aug. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
De ha te bejelentkezve is maradsz a jelszavad akkor sem tudja. Tehát szerintem csak elég egyszer kilépnie és már utána nem tud többször bejelentkezni.
2013. aug. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
2 csajjal is beszéltem azóta, és az én fiókomról ment nekik a levél. én akkor hetente 1-2szer léptem be pár percre, simán megtehette. rossz színben akart feltüntetni. az egyiket az exének írta, a másikat egy másik csajnak, akivel kavart. dühöngött, kiabált, állandóan piált, ittasan vezetett, megalázott ahogy tudott, stb... nekem ilyen meg nem kellett. de hogy miért csinálta, azt nem értem.
2013. aug. 17. 13:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezen már ne bánkódj. Éld tovább az életed.
2013. aug. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
egy ismerősömmel az ő regjével kipróbáltuk, és a google chrome-ban van az fb megnyitva, akkor én másik gépen hiába lépek ki-be. az ott úgy is marad. :/ viszont azokat az üzeneteket akkor is elküldte. ja,és volt egy elszólása a szakítás előtt: "Jajj, a chrome-ot kellett használnom, és láttam a te reged, kiléptem." hm... ez is fura, mivel mindig azt használta, és egy hónap után nyögte be ezt.
2013. aug. 17. 13:59
 9/10 A kérdező kommentje:
7! Élem én, de most én vagyok sza.r alaknak beállítva...
2013. aug. 17. 14:00
 10/10 anonim ***** válasza:
Itt ha valaki szar, az nem te vagy.
2013. aug. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!