Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az összes pasi így gondolkozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az összes pasi így gondolkozik egy 16 éves lányról?

Figyelt kérdés

"még csak 16 vagy... kis tinilány.


Csak arra kellesz a fiúknak... nekem is csak arra kellenél, mert más nem nagyon lehet csinálni egy kamaszlánnyal.. csak d*gni... mert egy normális/komoly kapcsolathoz még túl fiatal és éretlen vagy."


Ez egy komment volt, nem rám írták, csak kíváncsi vagyok mások is így gondolkoznak-e.



2013. aug. 17. 23:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a korkülönbség miatt nem kezdenék 16 éves lánnyal. A felfogásod az lehet már érettebb mint némelyik 20 évesé. (kövezzetek meg de én ilyen vagyok) 22/F
2013. aug. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Már elmúltam 16. Ha már ilyen sokan kérdezték...
2013. aug. 17. 23:42
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem alaptalanul gondolkodnak így..a valóban érett tini ritka mint a fehér holló.

A 20 alatti korosztályhoz tökéletes vagy kapcsolatra.

2013. aug. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja akkor nem te hanem.akire írták.

De amúgy van olyan 15 éves lányismerősöm aki teljesen komoly,normális,és van olyan 18 éves aki egy óvodàs agyi szintjén van.

Emberfüggő.

2013. aug. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Az összes 16 éves lány ilyen hülye manapság?
2013. aug. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. aug. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Goofre válasza:
100%
facepalm.... a válasz adók kilencven százaléka egy viking kultúrájával felérő választ ad, mert szerintük az itt megjelenő kérdések száz százaléka kamu... egyébként én úgy gondolok egy lányra mint egy lányra. nem azon jár a fejem hogy megd#gjam. ha szeretem szeretem, el nem hagynám mert csak egyszeri alkalomra kellett volna. általánosítani nem kellene, hisz egyén függő, van olyan aki tényleg csak ezt akarja van aki pedig nem. továbbá mert valakinek jól esik tudni hogy ki hány éves: 15/f
2013. aug. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem a baratom 21 eves, en 16. Kb egy szinten vagyunk, sőt van amikor gyerekesebb mint en..:) nem a szex miatt jött velem össze, mert van masik 4-5 lány akik korabeliek, könnyebben kaphatóak (tudja hogy nem fogok egyhamar lefekudni vele, es hogy meg szuz vagyok), es szerintem csinosabbak is. (Kettojukrol láttam képet, bomba jo alak.. Stb)

16/L

2013. aug. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Ez hülyeség. 21 éves vagyok, komoly kapcsolatra sem zavarna, hogy 16 a lány.
2013. aug. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

én szívesen beletenném egy csinos 16 éves lányba :D de kétlem, hogy kielégítő beszélgetéseket tudnánk folytatni.

26F

2013. aug. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!