Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, nektek bejon ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, nektek bejon ha egy lany. (Tobbi lent)?

Figyelt kérdés
...szoval ha egy lany ilyen vadocabb, szereti a rappet. Nirvanat, nem iszik, nem cigizik, nincs piercinge, de olyan vadocabb stilusú nem az a visszahuzodo tipus... szokott csunyan beszelni, jofej, vicces, es ti fiuk vissza taszitonak talaljatok, ha egy lany bofog, vagy az bejon ha egy csaj ilyen kemenyebb faszabb stilusu, nem az a felos tipus hanem aki talpra esetteb:D es nem sminkeli magat nagyon csak egy kis szempilla spiral meg egy kis korrektor a pattanasok elfedesere es neha egy vorosebb ruzs de az nem olyan sokszor csak nagyon neha? :D

2013. aug. 18. 00:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
A fogalmazása alapján 14-15 éves lehet, úgyhogy nem.
2013. aug. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
A böfögésen kívül teljesen rendben van.
2013. aug. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Én azt imádnám benned, ha tudnál helyesen írni...
2013. aug. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen szép bő a szókincse mint neked, akkor kell a halálnak.
2013. aug. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nekem bejön:D
2013. aug. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Merre laksz?

Egy ismerősömre illik ez a leírás...

Egyébként kinek nem jön be?:D

Nirvanát hallgatsz de nem iszol és nem cigizel? Se pc? :D

Az oké :3

2013. aug. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Sir Sarcasm ***** válasza:
78%
Undorító, ha egy lány böfög. Még én, férfi létemre is tudok csukott szájjal böfögni.
2013. aug. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezt inkább csak nevetségesnek tartom. De biztos van olyan fiú, aki erre vágyik.
2013. aug. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Jó, de neked benne van a nevedben, hogy Sir.
2013. aug. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Neharagudjatok telefonról írtam, és nem arra voltam kiváncsi, hogy fejtsetek meg, hogy hány éves vagyok sem pedig arra, hogy a helyesírásomról nyílvánítsátok ki a véleményeteket... És mi az, hogy 14-15 eves lehetsz szóval nem!? A kérdés nem teljesen így szólt mint ahogy ti válaszoltatok szóval ebből arra következtetek, hogy nektek az értelmezésetekkel van probléma. Látjátok milyen egyszerű hibát találni másban? ;) vagy válaszolj normálisan vagy sehogy! Köszöntem! :)
2013. aug. 18. 00:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!