Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mitől jó pasi egy jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mitől jó pasi egy jó pasi?

Figyelt kérdés

2013. aug. 18. 05:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Nem egy nyálgép. (Értsd: nem a külseje a legfontosabb attól sem ijed meg ha lószaga lesz [lovam (is) van]

Sporotos. (nálam alap mert énis rengeteget sportolok)

Nagyjából ennyi a lényeg meghogy rendes legyen.. a többi változó:)

15l

2013. aug. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ad a külsejére (de nem az a selyemfiú fajta), van humora, értelmes, és sok témáról lehet vele beszélgetni...
2013. aug. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ne hülyülj, a lónak nem is szaga van, hanem illata.
2013. aug. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
A jó pasikat szerintem onnan lehet fölismerni, hogy tisztelik a nőket, és például nem hordanak le senkit alpári stílusban, még akkor sem, ha okot adnak rá. Egy jó pasiban van tartás. (Ez jó nőre is igaz persze.) Meglátják egy nőben a szépet, és ezt képesek ki is mondani (kulturáltan). Egy jó pasi figyelmes, és szerintem vicces is. Képes biztonságot nyújtani, nyugodt, nem siet. Körülbelül ennyit tudtam összeszedni, a lényeg, hogy a külső nem is annyira fontos, csak ápolt legyen.
2013. aug. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
63%
Kár, h az eddig elhangzottaknak semmi közük a valósághoz. A lányok azt tartják jó pasinak, aki magas, jóképű, izmos, és anyagilag sem áll rosszul.
2013. aug. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
39%

Hülyeség.

A jó pasit kinézet határozza meg.Hiába vannak meg ezek a tulajdonságok valakiben,ha az illető alacsony,vézna és ronda arcú..

2013. aug. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Jóképű, magas, eszméletlen jó kisugárzása van, humora, némi eleganciája. Nyugodt, érzéki, és gyengéd, tudja hogyan kell egy nővel bánni. Nekem speciel ettől.
2013. aug. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 AeonFLUX ***** válasza:
42%
Van pénze és a nagy a farka, amit tud is használni.
2013. aug. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
7es vagyok, kifelejtettem: *intelligens
2013. aug. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
39%
Legyen nagyon jó képű, és/vagy gazdag. Ez a lányoknál a jó pasi. Amit itt össze hazudnak, hogy humora legyen,meg tisztelje a nőket, azokat el ne hidd, mindent elnéznek annak aki jó képű, ebből következik,hogy csak a külső fontos nekik.
2013. aug. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!